2021
Elitserien Herrar, Elitserien Herrar

# Lag M V O F D P
1 Villa Lidköping BK 9 7 2 0 76-22 16
2 Broberg/Söderhamn IF 10 8 0 2 53-30 16
3 Edsbyns IF 9 7 1 1 43-32 15
4 AIK 10 7 0 3 59-29 14
5 IFK Motala 10 7 0 3 39-39 14
6 Västerås SK 10 6 0 4 58-31 12
7 Sandvikens AIK 10 4 3 3 47-44 11
8 IK Sirius 10 5 0 5 39-38 10
9 Hammarby IF 8 4 1 3 34-31 9
10 Bollnäs GIF 10 3 3 4 40-43 9
11 Vetlanda BK 10 4 1 5 36-45 9
12 IFK Vänersborg 10 4 0 6 37-46 8
13 Frillesås BK 9 2 1 6 26-45 5
14 IK Tellus 9 1 0 8 25-57 2
15 Örebro SK 10 0 2 8 27-62 2
16 IFK Rättvik 10 1 0 9 17-62 2

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
oktober 2021
fre 29/10
kl. 18:00
Västerås SK 5-1 Bollnäs GIF
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Tomas Ljung
Andreas Lindvall Viktorsson
Kent Eliasson
Anders Berg
fre 29/10
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF 3-5 IFK Motala
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Jonas Lindberg
Jonas Kandell
Viktor Grahn
Oskar Nilsson
fre 29/10
kl. 19:00
Edsbyns IF 6-4 Frillesås BK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Ulrik Bergman
Mattias Morberg
Patrik Berglund
fre 29/10
kl. 19:00
IFK Rättvik 0-7 AIK
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Mikael Hillerius
Emil Larshans
Pär Billsmon
Fredrik Johansson
fre 29/10
kl. 19:00
IFK Vänersborg 6-4 IK Sirius
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Daniel Labe
Per Jakobsson
Mattias Öhrn
Thomas Hofling
fre 29/10
kl. 19:00
IK Tellus 5-6 Vetlanda BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Andreas Broberg
Oscar Haraldsson
Gustaf Brunberg
fre 29/10
kl. 19:00
Sandvikens AIK 7-6 Hammarby IF
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Gustav Bortas
Calle Larshans
Gustav Olhans
Christer Östling
fre 29/10
kl. 19:00
Örebro SK 2-15 Villa Lidköping BK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Adam Jokinen
Jimmy Elwing
Ludwig Hallkvist
Martin Kihlsten
sön 31/10
kl. 15:00
Broberg/Söderhamn IF 9-3 Frillesås BK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Gustav Bortas
Mattias Morberg
Gustav Olhans
Oskar Nilsson
november 2021
tis 2/11
kl. 19:00
Edsbyns IF 2-6 IFK Motala
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Mikael Hillerius
Fredrik Johansson
Hans Hellgren
Oscar Haraldsson
tis 2/11
kl. 19:00
Örebro SK 1-10 Västerås SK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jesper Rundberg
Gustaf Brunberg
Kent Eliasson
tis 2/11
kl. 19:30
IK Tellus 2-5 Hammarby IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jonas Kandell
Viktor Grahn
Tomas Ljung
Bo Bjordahl
ons 3/11
kl. 19:00
Sandvikens AIK 6-6 Bollnäs GIF
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Ulrik Bergman
Calle Larshans
Emil Larshans
Klas Lindqvist
Håkan Brolin
ons 3/11
kl. 19:15
IFK Vänersborg 9-5 AIK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Jonas Kristensen
Thomas Hofling
ons 3/11
kl. 19:30
Vetlanda BK 2-8 Villa Lidköping BK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Jimmy Elwing
Jesper Rundberg
Christoffer Aidesjö
Pierre Sunesson
fre 5/11
kl. 19:00
AIK 10-2 Vetlanda BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Mikael Hillerius
Mattias Morberg
Jonas Lindberg
fre 5/11
kl. 19:00
Bollnäs GIF 1-5 Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Calle Larshans
Emil Larshans
Oskar Nilsson
Gustav Bortas
fre 5/11
kl. 19:00
IFK Motala 2-1 IFK Vänersborg
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Jonas Kristensen
Jimmy Elwing
Jacob Liljegren
Magnus Ahlsén
fre 5/11
kl. 19:00
IFK Rättvik 2-3 IK Tellus
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Andreas Broberg
Viktor Grahn
Gustav Olhans
Christer Östling
fre 5/11
kl. 19:00
Villa Lidköping BK 9-3 IK Sirius
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Andreas Svensson
Per Jakobsson
Andreas Lindvall Viktorsson
Henric Björkholm
fre 5/11
kl. 19:00
Västerås SK 6-7 Edsbyns IF
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Pavel Silinski
Fredrik Johansson
Kent Eliasson
Christoffer Eriksson
lör 6/11
kl. 19:15
Frillesås BK 3-7 Sandvikens AIK
Arena:
Ale Arena, Bohus
Domare:
Mattias Öhrn
Johan Bengtsson
Christoffer Aidesjö
Rudolf Lindberg
tis 9/11
kl. 19:00
Edsbyns IF 5-4 AIK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Ulrik Bergman
Oscar Haraldsson
Pär Billsmon
Patrik Berglund
tis 9/11
kl. 19:00
IK Sirius 2-5 Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
David Eneland
Jimmy Elwing
Calle Larshans
tis 9/11
kl. 19:00
IK Tellus 2-7 IFK Motala
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Andreas Pettersson
Bo Bjordahl
tis 9/11
kl. 19:00
Sandvikens AIK 7-7 Villa Lidköping BK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Emil Larshans
Christer Östling
Viktor Grahn
Andreas Broberg
tis 9/11
kl. 19:00
Västerås SK 7-3 Hammarby IF
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Anders Berg
Andreas Lindvall Viktorsson
Kent Eliasson
Tomas Ljung
tis 9/11
kl. 19:00
Örebro SK 1-5 Frillesås BK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Jesper Rundberg
Adam Jokinen
Ludwig Hallkvist
ons 10/11
kl. 19:00
IFK Vänersborg 5-4 IFK Rättvik
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Christoffer Aidesjö
Per Jakobsson
Johan Bengtsson
Rudolf Lindberg
ons 10/11
kl. 19:00
Vetlanda BK 4-5 Bollnäs GIF
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jesper Rundberg
Samuel Pettersson
Pierre Sunesson
fre 12/11
kl. 19:00
Örebro SK 3-6 IFK Motala
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Mikael Hillerius
Mattias Morberg
Patrik Berglund
Pär Billsmon
Hans Hellgren
fre 12/11
kl. 19:00
AIK 6-1 Sandvikens AIK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Adam Jokinen
Gustaf Brunberg
Jesper Rundberg
Bo Bjordahl
fre 12/11
kl. 19:00
Bollnäs GIF 2-3 IK Sirius
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Mattias Öhrn
Daniel Labe
Andreas Lindvall Viktorsson
Christer Östling
fre 12/11
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF 4-3 Västerås SK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Niclas Skog Schultz
Andreas Pettersson
Samuel Pettersson
Oskar Nilsson
fre 12/11
kl. 19:00
Villa Lidköping BK 13-3 IFK Vänersborg
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Jacob Liljegren
Viktor Grahn
Tomas Ljung
Henric Björkholm
lör 13/11
kl. 17:00
IFK Rättvik 1-5 Vetlanda BK
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Jonas Kandell
Jonas Lindberg
Emil Larshans
tis 16/11
kl. 19:00
AIK 6-4 Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jimmy Elwing
Jesper Rundberg
Bo Bjordahl
tis 16/11
kl. 19:00
IFK Motala 6-2 Frillesås BK
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Adam Jokinen
Andreas Pettersson
Samuel Pettersson
Magnus Ahlsén
tis 16/11
kl. 19:00
IFK Rättvik 3-9 Bollnäs GIF
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Andreas Broberg
Gustav Olhans
Pär Billsmon
Viktor Grahn
tis 16/11
kl. 19:00
IK Sirius 4-1 Västerås SK
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
David Eneland
Oscar Haraldsson
Fredrik Johansson
Hans Hellgren
tis 16/11
kl. 19:00
Örebro SK 4-5 Vetlanda BK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Anders Berg
Per Jakobsson
Mattias Öhrn
ons 17/11
kl. 19:00
IFK Vänersborg 2-5 Hammarby IF
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Andreas Svensson
Johan Bengtsson
Rudolf Lindberg
Per Jakobsson
ons 17/11
kl. 19:00
IK Tellus 3-7 Sandvikens AIK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Pavel Silinski
Patrik Berglund
Christoffer Eriksson
ons 17/11
kl. 20:00
Villa Lidköping BK 3-3 Edsbyns IF
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Jacob Liljegren
Martin Kihlsten
Viktor Grahn
Andreas Lindvall Viktorsson
fre 19/11
kl. 18:00
Västerås SK 11-0 IFK Motala
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Gustav Bortas
Jonas Lindberg
Calle Larshans
Kent Eliasson
fre 19/11
kl. 19:00
Bollnäs GIF 3-2 IFK Vänersborg
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Christoffer Eriksson
Jacob Liljegren
Patrik Berglund
Pär Billsmon
fre 19/11
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF 5-1 IFK Rättvik
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Mikael Hillerius
Gustav Olhans
Emil Larshans
Oskar Nilsson
fre 19/11
kl. 19:00
Edsbyns IF 9-2 IK Tellus
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Ulrik Bergman
Fredrik Johansson
Viktor Grahn
fre 19/11
kl. 19:00
Sandvikens AIK 4-1 Örebro SK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Mattias Morberg
Pavel Silinski
Oscar Haraldsson
Christer Östling
fre 19/11
kl. 19:00
Vetlanda BK 2-4 IK Sirius
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Daniel Labe
Mattias Öhrn
Stefan Bertilsson
Andreas Lindvall Viktorsson
sön 21/11
kl. 13:00
Hammarby IF 4-4 Örebro SK
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Ludwig Hallkvist
Bo Bjordahl
Niclas Skog Schultz
Patrik Berglund
sön 21/11
kl. 13:15
IK Sirius 8-0 IFK Rättvik
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Pavel Silinski
Jonas Lindberg
Pär Billsmon
Gustaf Brunberg
sön 21/11
kl. 18:00
Frillesås BK 2-5 AIK
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Christoffer Aidesjö
Johan Bengtsson
Samuel Pettersson
ons 24/11
kl. 19:00
IFK Vänersborg 2-7 Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Daniel Labe
Johan Bengtsson
Mattias Öhrn
Thomas Hofling
ons 24/11
kl. 19:00
IK Tellus 4-6 Västerås SK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Ludwig Hallkvist
ons 24/11
kl. 19:00
Örebro SK 5-5 Bollnäs GIF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Christoffer Aidesjö
Jimmy Elwing
Gustaf Brunberg
tors 25/11
kl. 19:00
Frillesås BK 3-2 Vetlanda BK
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Andreas Svensson
Per Jakobsson
Jonas Kristensen
Rudolf Lindberg
tors 25/11
kl. 19:00
IFK Motala 4-3 Hammarby IF
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Fredrik Johansson
Patrik Berglund
Magnus Ahlsén
Jacob Liljegren
tors 25/11
kl. 19:00
IK Sirius 1-6 AIK
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Anders Berg
Oscar Haraldsson
Christer Östling
Mattias Morberg
tors 25/11
kl. 19:00
Sandvikens AIK 1-2 Edsbyns IF
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Andreas Broberg
Viktor Grahn
Tomas Ljung
Hans Hellgren
tors 25/11
kl. 19:00
Villa Lidköping BK 9-0 IFK Rättvik
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Adam Jokinen
Andreas Pettersson
Jimmy Elwing
lör 27/11
kl. 15:00
AIK 7-0 IK Tellus
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Ulrik Bergman
Viktor Grahn
Tomas Ljung
lör 27/11
kl. 15:00
IK Sirius 2-3 Hammarby IF
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Jonas Kandell
Fredrik Johansson
Patrik Berglund
lör 27/11
kl. 16:00
Bollnäs GIF 4-6 Edsbyns IF
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Pär Billsmon
Christoffer Aidesjö
Per Jakobsson
Johan Bengtsson
lör 27/11
kl. 17:00
Broberg/Söderhamn IF 7-4 Sandvikens AIK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Pavel Silinski
Jonas Lindberg
Mattias Morberg
Christer Östling
lör 27/11
kl. 17:00
Vetlanda BK 5-2 IFK Motala
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Anders Berg
Andreas Lindvall Viktorsson
Jonas Kristensen
Magnus Ahlsén
sön 28/11
kl. 15:00
Västerås SK 1-5 Villa Lidköping BK
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Christoffer Aidesjö
Per Jakobsson
Johan Bengtsson
Kent Eliasson
sön 28/11
kl. 16:00
IFK Rättvik 4-3 Örebro SK
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Gustav Olhans
Calle Larshans
Pär Billsmon
Andreas Broberg
sön 28/11
kl. 17:00
IFK Vänersborg 5-0 Frillesås BK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Daniel Labe
Mattias Öhrn
Tomas Ljung
tis 30/11
kl. 19:00
Edsbyns IF 3-2 IFK Vänersborg
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Mikael Hillerius
Oscar Haraldsson
Mattias Morberg
tis 30/11
kl. 19:00
Frillesås BK 4-4 Bollnäs GIF
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Jacob Liljegren
Mattias Öhrn
Andreas Lindvall Viktorsson
tis 30/11
kl. 19:00
IK Tellus 4-8 IK Sirius
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jacob Sulasalmi
Gustaf Brunberg
Jimmy Elwing
Bo Bjordahl
tis 30/11
kl. 19:00
Sandvikens AIK 3-3 Vetlanda BK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Christoffer Eriksson
Jonas Lindberg
Jonas Kandell
Pär Billsmon
tis 30/11
kl. 19:00
Västerås SK 8-2 IFK Rättvik
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Pavel Silinski
Emil Larshans
Calle Larshans
tis 30/11
kl. 19:00
Örebro SK 3-4 Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Daniel Labe
Patrik Berglund
Fredrik Johansson
december 2021
ons 1/12
kl. 19:00
Hammarby IF 5-3 AIK
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Niclas Skog Schultz
Jesper Rundberg
Bo Bjordahl
Oscar Haraldsson
Patrik Berglund
ons 1/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK 7-1 IFK Motala
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Christoffer Aidesjö
Mattias Öhrn
Johan Bengtsson
fre 3/12
kl. 19:00
AIK - Örebro SK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Gustaf Brunberg
Samuel Pettersson
Andreas Broberg
fre 3/12
kl. 19:00
Bollnäs GIF - Villa Lidköping BK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Mikael Hillerius
Jonas Lindberg
Fredrik Johansson
fre 3/12
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - Hammarby IF
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Gustav Bortas
Calle Larshans
Emil Larshans
fre 3/12
kl. 19:00
IFK Motala - Sandvikens AIK
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Viktor Grahn
Tomas Ljung
Adam Jokinen
fre 3/12
kl. 19:00
IFK Rättvik - Edsbyns IF
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Pavel Silinski
Oscar Haraldsson
Patrik Berglund
fre 3/12
kl. 19:00
IFK Vänersborg - IK Tellus
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Niclas Skog Schultz
Per Jakobsson
Jonas Kristensen
fre 3/12
kl. 19:00
IK Sirius - Frillesås BK
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
David Eneland
Mattias Morberg
Nicklas Jernehed
Pär Billsmon
fre 3/12
kl. 19:00
Vetlanda BK - Västerås SK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Jacob Liljegren
Mattias Öhrn
Ludwig Hallkvist
Pierre Sunesson
sön 5/12
kl. 14:00
Hammarby IF - Edsbyns IF
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Ulrik Bergman
Gustav Olhans
Calle Larshans
sön 5/12
kl. 18:00
Frillesås BK - IK Tellus
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Johan Bengtsson
Jonas Kristensen
Daniel Labe
tis 7/12
kl. 18:00
Västerås SK - AIK
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Daniel Labe
Andreas Lindvall Viktorsson
Mattias Öhrn
tis 7/12
kl. 19:00
Bollnäs GIF - Hammarby IF
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Gustav Bortas
Mattias Morberg
Jonas Lindberg
tis 7/12
kl. 19:00
Edsbyns IF - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Jonas Kandell
Kenneth Kristiansson
Emil Larshans
tis 7/12
kl. 19:00
Frillesås BK - Villa Lidköping BK
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Jacob Liljegren
Andreas Pettersson
Gustaf Brunberg
tis 7/12
kl. 19:00
IK Tellus - Örebro SK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
David Eneland
Jimmy Elwing
Bo Bjordahl
Christoffer Eriksson
tis 7/12
kl. 19:00
Sandvikens AIK - IK Sirius
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Pavel Silinski
Patrik Berglund
Oscar Haraldsson
Hans Hellgren
ons 8/12
kl. 19:00
IFK Motala - IFK Rättvik
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Ludwig Hallkvist
ons 8/12
kl. 19:00
Vetlanda BK - IFK Vänersborg
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Adam Jokinen
Gustaf Brunberg
Jonas Kristensen
fre 10/12
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Västerås SK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Gustav Bortas
Mattias Morberg
Jonas Lindberg
Thomas Hofling
fre 10/12
kl. 19:00
IK Sirius - IFK Motala
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Anders Berg
Jonas Kristensen
Per Jakobsson
fre 10/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - IK Tellus
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Mattias Öhrn
Jesper Rundberg
Andreas Svensson
fre 10/12
kl. 19:00
Örebro SK - Edsbyns IF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Christoffer Aidesjö
Emil Larshans
Calle Larshans
Magnus Ahlsén
fre 10/12
kl. 19:00
AIK - Bollnäs GIF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jimmy Elwing
Andreas Pettersson
fre 10/12
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - Vetlanda BK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Jacob Liljegren
Andreas Lindvall Viktorsson
Christoffer Eriksson
fre 10/12
kl. 19:00
Hammarby IF - Frillesås BK
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Mikael Hillerius
Kenneth Kristiansson
Oscar Haraldsson
lör 11/12
kl. 16:00
IFK Rättvik - Sandvikens AIK
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Jonas Kandell
Gustav Olhans
Nicklas Jernehed
tis 14/12
kl. 19:00
Edsbyns IF - Vetlanda BK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Ulrik Bergman
Mattias Morberg
Calle Larshans
tis 14/12
kl. 19:00
Frillesås BK - Västerås SK
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Niclas Skog Schultz
Andreas Pettersson
Ludwig Hallkvist
tis 14/12
kl. 19:00
IFK Motala - AIK
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Mikael Hillerius
Viktor Grahn
Tomas Ljung
tis 14/12
kl. 19:00
IK Tellus - Bollnäs GIF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Andreas Broberg
Patrik Berglund
Fredrik Johansson
tis 14/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Christoffer Aidesjö
Johan Bengtsson
Mattias Öhrn
tis 14/12
kl. 19:00
Örebro SK - IK Sirius
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Anders Berg
Per Jakobsson
Jonas Kristensen
ons 15/12
kl. 19:00
Hammarby IF - IFK Rättvik
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Pavel Silinski
Fredrik Johansson
Kenneth Kristiansson
fre 17/12
kl. 19:00
AIK - Villa Lidköping BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jonas Kandell
Tomas Ljung
Patrik Berglund
fre 17/12
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - IK Tellus
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Gustav Bortas
Jonas Lindberg
Gustav Olhans
fre 17/12
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Örebro SK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Ulrik Bergman
Christoffer Eriksson
Andreas Lindvall Viktorsson
fre 17/12
kl. 19:00
IK Sirius - Edsbyns IF
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Jacob Liljegren
Oscar Haraldsson
Jonas Kristensen
fre 17/12
kl. 19:00
Vetlanda BK - Hammarby IF
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Niclas Skog Schultz
Andreas Pettersson
Samuel Pettersson
lör 18/12
kl. 16:00
Bollnäs GIF - IFK Motala
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Fredrik Johansson
Mattias Morberg
Pavel Silinski
lör 18/12
kl. 16:00
IFK Rättvik - Frillesås BK
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jimmy Elwing
Gustaf Brunberg
lör 18/12
kl. 16:00
Västerås SK - Sandvikens AIK
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Christoffer Aidesjö
Johan Bengtsson
Mattias Öhrn
sön 19/12
kl. 13:15
Hammarby IF - Villa Lidköping BK
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Gustav Bortas
Calle Larshans
Jonas Lindberg
ons 22/12
kl. 19:00
Sandvikens AIK - IFK Vänersborg
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Pavel Silinski
Oscar Haraldsson
Fredrik Johansson
ons 22/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - AIK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Anders Berg
Andreas Lindvall Viktorsson
Johan Bengtsson
ons 22/12
kl. 20:00
Broberg/Söderhamn IF - Bollnäs GIF
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Ulrik Bergman
Viktor Grahn
Mattias Morberg
sön 26/12
kl. 13:00
IK Tellus - AIK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Mikael Hillerius
Viktor Grahn
Gustav Olhans
sön 26/12
kl. 13:15
Frillesås BK - IFK Vänersborg
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Christoffer Aidesjö
Jonas Kristensen
Johan Bengtsson
sön 26/12
kl. 13:15
Örebro SK - IFK Rättvik
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Calle Larshans
Kenneth Kristiansson
Ulrik Bergman
sön 26/12
kl. 14:00
Sandvikens AIK - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Gustav Bortas
Emil Larshans
Jonas Lindberg
sön 26/12
kl. 15:00
Edsbyns IF - Bollnäs GIF
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Pavel Silinski
Fredrik Johansson
Oscar Haraldsson
sön 26/12
kl. 15:00
Hammarby IF - IK Sirius
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Mattias Morberg
Jonas Kandell
sön 26/12
kl. 15:00
IFK Motala - Vetlanda BK
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Daniel Labe
Mattias Öhrn
Gustaf Brunberg
sön 26/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Västerås SK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Anders Berg
Per Jakobsson
Andreas Lindvall Viktorsson
tis 28/12
kl. 18:00
Västerås SK - IK Sirius
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Niclas Skog Schultz
Ludwig Hallkvist
Gustaf Brunberg
tis 28/12
kl. 19:00
AIK - IFK Rättvik
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jacob Sulasalmi
Jimmy Elwing
Samuel Pettersson
tis 28/12
kl. 19:00
Bollnäs GIF - IK Tellus
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Andreas Broberg
Christoffer Eriksson
Nicklas Jernehed
tis 28/12
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - Villa Lidköping BK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Ulrik Bergman
Patrik Berglund
Gustav Olhans
tis 28/12
kl. 19:00
Frillesås BK - Hammarby IF
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Andreas Svensson
Jonas Kristensen
Johan Bengtsson
tis 28/12
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Sandvikens AIK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Jacob Liljegren
Mattias Öhrn
tis 28/12
kl. 19:00
Vetlanda BK - Edsbyns IF
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Christoffer Aidesjö
Fredrik Johansson
Oscar Haraldsson
tis 28/12
kl. 19:00
IFK Motala - Örebro SK
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
David Eneland
Viktor Grahn
tors 30/12
kl. 19:00
AIK - Västerås SK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Mikael Hillerius
Kenneth Kristiansson
Emil Larshans
tors 30/12
kl. 19:00
Edsbyns IF - Sandvikens AIK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Daniel Labe
Per Jakobsson
Andreas Lindvall Viktorsson
tors 30/12
kl. 19:00
Hammarby IF - IFK Vänersborg
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Jonas Kandell
Calle Larshans
Christoffer Eriksson
tors 30/12
kl. 19:00
IFK Motala - IK Tellus
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Jacob Sulasalmi
Gustaf Brunberg
tors 30/12
kl. 19:00
IFK Rättvik - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Gustav Bortas
Jonas Lindberg
Mattias Morberg
tors 30/12
kl. 19:00
IK Sirius - Bollnäs GIF
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Anders Berg
Jonas Kristensen
tors 30/12
kl. 19:00
Vetlanda BK - Örebro SK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Andreas Pettersson
tors 30/12
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Frillesås BK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Adam Jokinen
Jimmy Elwing
Ludwig Hallkvist
januari 2022
sön 2/1
kl. 13:15
Frillesås BK - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Christoffer Aidesjö
Per Jakobsson
Andreas Lindvall Viktorsson
sön 2/1
kl. 13:15
IFK Motala - IK Sirius
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Andreas Svensson
Jonas Kristensen
Johan Bengtsson
sön 2/1
kl. 14:00
Sandvikens AIK - IFK Rättvik
Arena:
Göransson Arena Sandviken
Domare:
Fredrik Johansson
Oscar Haraldsson
sön 2/1
kl. 14:30
IK Tellus - Edsbyns IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jacob Sulasalmi
Patrik Berglund
sön 2/1
kl. 15:00
Hammarby IF - Vetlanda BK
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Pavel Silinski
Gustaf Brunberg
Ludwig Hallkvist
sön 2/1
kl. 15:00
Örebro SK - IFK Vänersborg
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Niclas Skog Schultz
Samuel Pettersson
Andreas Pettersson
sön 2/1
kl. 16:00
Bollnäs GIF - Västerås SK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Mikael Hillerius
Mattias Morberg
Jonas Lindberg
ons 5/1
kl. 19:00
AIK - Hammarby IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Anders Berg
Mattias Öhrn
ons 5/1
kl. 19:00
Bollnäs GIF - Sandvikens AIK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
Domare:
Pavel Silinski
Kenneth Kristiansson
Christoffer Eriksson
ons 5/1
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - Edsbyns IF
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
Domare:
Daniel Labe
Viktor Grahn
Johan Bengtsson
ons 5/1
kl. 19:00
IFK Rättvik - IFK Motala
Arena:
Rättvik Arena
Domare:
Gustav Bortas
Calle Larshans
Jonas Lindberg
ons 5/1
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Villa Lidköping BK
Arena:
Arena Vänersborg
Domare:
Jonas Kandell
Patrik Berglund
Oscar Haraldsson
ons 5/1
kl. 19:00
IK Sirius - IK Tellus
Arena:
Studenternas A-plan
Domare:
Andreas Broberg
Gustav Olhans
Emil Larshans
ons 5/1
kl. 19:00
Vetlanda BK - Frillesås BK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
Domare:
Jacob Liljegren
Samuel Pettersson
tors 6/1
kl. 13:15
Västerås SK - Örebro SK
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Daniel Labe
Johan Bengtsson
Mattias Öhrn
fre 7/1
kl. 19:00
IK Tellus - IFK Vänersborg
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Adam Jokinen
Andreas Pettersson
Jimmy Elwing
lör 8/1
kl. 14:00
IFK Motala - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
K Bygg Arena
Domare:
Jacob Liljegren
Ludwig Hallkvist
lör 8/1
kl. 15:00
AIK - IK Sirius
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Christoffer Aidesjö
Patrik Berglund
Oscar Haraldsson
lör 8/1
kl. 15:00
Edsbyns IF - Västerås SK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
Domare:
Ulrik Bergman
Calle Larshans
Emil Larshans
lör 8/1
kl. 15:00
Frillesås BK - IFK Rättvik
Arena:
Sjöaremossen
Domare:
Jacob Sulasalmi
Gustaf Brunberg
Samuel Pettersson
lör 8/1
kl. 15:00
Hammarby IF - Bollnäs GIF
Arena:
Zinkensdamms IP
Domare:
Fredrik Johansson
Gustav Olhans
Mikael Hillerius
lör 8/1
kl. 15:00
Örebro SK - Sandvikens AIK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Andreas Svensson
Jonas Kristensen
Johan Bengtsson
lör 8/1
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Vetlanda BK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
Domare:
Daniel Labe
Per Jakobsson
Andreas Lindvall Viktorsson
tis 11/1
kl. 19:00
Edsbyns IF - Örebro SK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
ons 12/1
kl. 19:00
Bollnäs GIF - Vetlanda BK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
ons 12/1
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - AIK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
ons 12/1
kl. 19:00
IFK Rättvik - Hammarby IF
Arena:
Rättvik Arena
ons 12/1
kl. 19:00
IFK Vänersborg - IFK Motala
Arena:
Arena Vänersborg
ons 12/1
kl. 19:00
IK Sirius - Villa Lidköping BK
Arena:
Studenternas A-plan
ons 12/1
kl. 19:00
Sandvikens AIK - Frillesås BK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
ons 12/1
kl. 19:00
Västerås SK - IK Tellus
Arena:
ABB Arena Västerås
lör 15/1
kl. 14:00
IFK Motala - Västerås SK
Arena:
K Bygg Arena
lör 15/1
kl. 15:00
Frillesås BK - IK Sirius
Arena:
Sjöaremossen
lör 15/1
kl. 15:00
Hammarby IF - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Zinkensdamms IP
lör 15/1
kl. 15:00
Örebro SK - IK Tellus
Arena:
Behrn Arena Örebro
lör 15/1
kl. 16:00
Bollnäs GIF - AIK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
lör 15/1
kl. 17:00
IFK Vänersborg - Edsbyns IF
Arena:
Arena Vänersborg
lör 15/1
kl. 17:00
Vetlanda BK - IFK Rättvik
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
lör 15/1
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Sandvikens AIK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
tis 25/1
kl. 18:00
Sandvikens AIK - IFK Motala
Arena:
Göransson Arena Sandviken
ons 26/1
kl. 18:00
Västerås SK - Vetlanda BK
Arena:
ABB Arena Västerås
ons 26/1
kl. 19:00
AIK - IFK Vänersborg
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
ons 26/1
kl. 19:00
Edsbyns IF - Hammarby IF
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
ons 26/1
kl. 19:00
IFK Rättvik - Villa Lidköping BK
Arena:
Rättvik Arena
ons 26/1
kl. 19:00
IK Sirius - Örebro SK
Arena:
Studenternas A-plan
tors 27/1
kl. 19:00
IK Tellus - Frillesås BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
fre 28/1
kl. 19:00
Hammarby IF - Västerås SK
Arena:
Zinkensdamms IP
fre 28/1
kl. 19:00
IK Sirius - Sandvikens AIK
Arena:
Studenternas A-plan
fre 28/1
kl. 19:00
Vetlanda BK - AIK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
fre 28/1
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Bollnäs GIF
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
lör 29/1
kl. 14:00
IFK Motala - Edsbyns IF
Arena:
K Bygg Arena
lör 29/1
kl. 17:00
Broberg/Söderhamn IF - IFK Vänersborg
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
sön 30/1
kl. 14:30
IK Tellus - IFK Rättvik
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 30/1
kl. 16:00
Frillesås BK - Örebro SK
Arena:
Sjöaremossen
februari 2022
tis 1/2
kl. 19:00
AIK - IFK Motala
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
tis 1/2
kl. 19:00
Bollnäs GIF - Frillesås BK
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
tis 1/2
kl. 19:00
Edsbyns IF - Villa Lidköping BK
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
tis 1/2
kl. 19:00
IFK Rättvik - IK Sirius
Arena:
Rättvik Arena
tis 1/2
kl. 19:00
Sandvikens AIK - IK Tellus
Arena:
Göransson Arena Sandviken
tis 1/2
kl. 19:00
Västerås SK - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
ABB Arena Västerås
tis 1/2
kl. 19:00
Örebro SK - Hammarby IF
Arena:
Behrn Arena Örebro
ons 2/2
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Vetlanda BK
Arena:
Arena Vänersborg
fre 4/2
kl. 19:00
Frillesås BK - Edsbyns IF
Arena:
Sjöaremossen
fre 4/2
kl. 19:00
Hammarby IF - IK Tellus
Arena:
Zinkensdamms IP
fre 4/2
kl. 19:00
IFK Motala - Bollnäs GIF
Arena:
K Bygg Arena
fre 4/2
kl. 19:00
IFK Rättvik - Västerås SK
Arena:
Rättvik Arena
fre 4/2
kl. 19:00
IK Sirius - IFK Vänersborg
Arena:
Studenternas A-plan
fre 4/2
kl. 19:00
Sandvikens AIK - AIK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
fre 4/2
kl. 19:00
Vetlanda BK - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
lör 5/2
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Örebro SK
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
tis 8/2
kl. 19:00
Bollnäs GIF - IFK Rättvik
Arena:
Sävstaås IP Bollnäs
tis 8/2
kl. 19:00
Broberg/Söderhamn IF - Örebro SK
Arena:
Helsingehus Arena Söderhamn
tis 8/2
kl. 19:00
Edsbyns IF - IK Sirius
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
tis 8/2
kl. 19:00
Hammarby IF - IFK Motala
Arena:
Zinkensdamms IP
tis 8/2
kl. 19:00
IK Tellus - Villa Lidköping BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
tis 8/2
kl. 19:00
Vetlanda BK - Sandvikens AIK
Arena:
Hydro Arena Vetlanda
tis 8/2
kl. 19:00
Västerås SK - IFK Vänersborg
Arena:
ABB Arena Västerås
ons 9/2
kl. 19:00
AIK - Frillesås BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
fre 11/2
kl. 18:00
Sandvikens AIK - Västerås SK
Arena:
Göransson Arena Sandviken
fre 11/2
kl. 19:00
Edsbyns IF - IFK Rättvik
Arena:
Svenska Fönster Arena Edsbyn
fre 11/2
kl. 19:00
Frillesås BK - IFK Motala
Arena:
Sjöaremossen
fre 11/2
kl. 19:00
IFK Vänersborg - Bollnäs GIF
Arena:
Arena Vänersborg
fre 11/2
kl. 19:00
IK Sirius - Vetlanda BK
Arena:
Studenternas A-plan
fre 11/2
kl. 19:00
IK Tellus - Broberg/Söderhamn IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
fre 11/2
kl. 19:00
Villa Lidköping BK - Hammarby IF
Arena:
Sparbanken Lidköping Arena
fre 11/2
kl. 19:00
Örebro SK - AIK
Arena:
Behrn Arena Örebro
sön 13/2
kl. 16:00
AIK - Edsbyns IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall