Elitserien Herr – spelschema 2021/2022

Hemmalag Bortalag Datum Tid Omg Dag Spelplats
Västerås SK Bollnäs GIF 2021.10.29 18:00 1 fr ABB Arena Västerås
Broberg/Söderhamn IF IFK Motala 2021.10.29 19:00 1 fr Helsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IF Frillesås BK 2021.10.29 19:00 1 fr Svenska Fönster Arena Edsbyn
IFK Rättvik AIK 2021.10.29 19:00 1 fr Rättvik Arena
IFK Vänersborg IK Sirius 2021.10.29 19:00 1 fr Arena Vänersborg
IK Tellus Vetlanda BK 2021.10.29 19:00 1 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIK Hammarby IF 2021.10.29 19:00 1 fr Göransson Arena Sandviken
Örebro SK Villa Lidköping BK 2021.10.29 19:00 1 fr Behrn Arena Örebro
*
*
Broberg/Söderhamn IF Frillesås BK 2021.10.31 15:00 2 Helsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IF IFK Motala 2021.11.02 19:00 2 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
IK Sirius IFK Rättvik 2021.11.02 19:00 2 ti Studenternas A-plan
IK Tellus Hammarby IF 2021.11.02 19:00 2 ti Zinkensdamms IP
Örebro SK Västerås SK 2021.11.02 19:00 2 ti Behrn Arena Örebro
IFK Vänersborg AIK 2021.11.03 19:00 2 on Arena Vänersborg
Sandvikens AIK Bollnäs GIF 2021.11.03 19:00 2 on Göransson Arena Sandviken
Vetlanda BK Villa Lidköping BK 2021.11.03 19:00 2 on Hydro Arena Vetlanda
*
*
AIK Vetlanda BK 2021.11.05 19:00 3 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF Broberg/Söderhamn IF 2021.11.05 19:00 3 fr Sävstaås IP Bollnäs
Frillesås BK Sandvikens AIK 2021.11.05 19:00 3 fr Sjöaremossen
Hammarby IF Örebro SK 2021.11.05 19:00 3 fr Zinkensdamms IP
IFK Motala IFK Vänersborg 2021.11.05 19:00 3 fr K Bygg Arena
IFK Rättvik IK Tellus 2021.11.05 19:00 3 fr Rättvik Arena
Villa Lidköping BK IK Sirius 2021.11.05 19:00 3 fr Sparbanken Lidköping Arena
Västerås SK Edsbyns IF 2021.11.05 19:00 3 fr ABB Arena Västerås
*
*
Edsbyns IF AIK 2021.11.09 19:00 4 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
IK Sirius Broberg/Söderhamn IF 2021.11.09 19:00 4 ti Studenternas A-plan
IK Tellus IFK Motala 2021.11.09 19:00 4 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIK Villa Lidköping BK 2021.11.09 19:00 4 ti Göransson Arena Sandviken
Västerås SK Hammarby IF 2021.11.09 19:00 4 ti ABB Arena Västerås
Örebro SK Frillesås BK 2021.11.09 19:00 4 ti Behrn Arena Örebro
IFK Vänersborg IFK Rättvik 2021.11.10 19:00 4 on Arena Vänersborg
Vetlanda BK Bollnäs GIF 2021.11.10 19:00 4 on Hydro Arena Vetlanda
*
*
AIK Sandvikens AIK 2021.11.12 19:00 5 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF IK Sirius 2021.11.12 19:00 5 fr Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Västerås SK 2021.11.12 19:00 5 fr Helsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IF Edsbyns IF 2021.11.12 19:00 5 fr Zinkensdamms IP
Villa Lidköping BK IFK Vänersborg 2021.11.12 19:00 5 fr Sparbanken Lidköping Arena
Örebro SK IFK Motala 2021.11.12 19:00 17 fr Behrn Arena Örebro
Frillesås BK IK Tellus 2021.11.13 15:00 5 Sjöaremossen
IFK Rättvik Vetlanda BK 2021.11.13 17:00 5 Rättvik Arena
*
*
AIK Broberg/Söderhamn IF 2021.11.16 19:00 6 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IFK Motala Frillesås BK 2021.11.16 19:00 6 ti K Bygg Arena
IFK Rättvik Bollnäs GIF 2021.11.16 19:00 6 ti Rättvik Arena
IK Sirius Västerås SK 2021.11.16 19:00 6 ti Studenternas A-plan
Örebro SK Vetlanda BK 2021.11.16 19:00 6 ti Behrn Arena Örebro
IFK Vänersborg Hammarby IF 2021.11.17 19:00 6 on Arena Vänersborg
IK Tellus Sandvikens AIK 2021.11.17 19:00 6 on Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BK Edsbyns IF 2021.11.17 20:00 6 on Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Västerås SK IFK Motala 2021.11.19 18:00 7 fr ABB Arena Västerås
Bollnäs GIF IFK Vänersborg 2021.11.19 19:00 7 fr Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF IFK Rättvik 2021.11.19 19:00 7 fr Helsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IF IK Tellus 2021.11.19 19:00 7 fr Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BK AIK 2021.11.19 19:00 7 fr Sjöaremossen
Hammarby IF Villa Lidköping BK 2021.11.19 19:00 7 fr Zinkensdamms IP
Sandvikens AIK Örebro SK 2021.11.19 19:00 7 fr Göransson Arena Sandviken
Vetlanda BK IK Sirius 2021.11.19 19:00 7 fr Hydro Arena Vetlanda
*
*
IFK Vänersborg Broberg/Söderhamn IF 2021.11.24 19:00 8 on Arena Vänersborg
IK Tellus Västerås SK 2021.11.24 19:00 8 on Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Örebro SK Bollnäs GIF 2021.11.24 19:00 8 to Behrn Arena Örebro
Villa Lidköping BK IFK Rättvik 2021.11.25 19:00 8 to Sparbanken Lidköping Arena
Frillesås BK Vetlanda BK 2021.11.25 19:00 8 to Sjöaremossen
IFK Motala Hammarby IF 2021.11.25 19:00 8 to K Bygg Arena
IK Sirius AIK 2021.11.25 19:00 8 to Studenternas A-plan
Sandvikens AIK Edsbyns IF 2021.11.25 19:00 8 to Göransson Arena Sandviken
*
*
AIK IK Tellus 2021.11.27 15:00 9 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IK Sirius Hammarby IF 2021.11.27 15:00 9 Studenternas A-plan
Bollnäs GIF Edsbyns IF 2021.11.27 16:00 9 Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Sandvikens AIK 2021.11.27 17:00 9 Helsingehus Arena Söderhamn
Vetlanda BK IFK Motala 2021.11.27 17:00 9 Hydro Arena Vetlanda
IFK Rättvik Örebro SK 2021.11.28 16:00 9 Rättvik Arena
IFK Vänersborg Frillesås BK 2021.11.28 17:00 9 Arena Vänersborg
Västerås SK Villa Lidköping BK 2021.11.28 18:00 9 ABB Arena Västerås
*
*
Edsbyns IF IFK Vänersborg 2021.11.30 19:00 10 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BK Bollnäs GIF 2021.11.30 19:00 10 ti Sjöaremossen
Sandvikens AIK Vetlanda BK 2021.11.30 19:00 10 ti Göransson Arena Sandviken
Västerås SK IFK Rättvik 2021.11.30 19:00 10 ti ABB Arena Västerås
Örebro SK Broberg/Söderhamn IF 2021.11.30 19:00 10 ti Behrn Arena Örebro
IK Tellus IK Sirius 2021.11.30 19:00 10 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Hammarby IF AIK 2021.12.01 19:00 10 on Zinkensdamms IP
Villa Lidköping BK IFK Motala 2021.12.01 19:00 10 on Sparbanken Lidköping Arena
*
*
AIK Örebro SK 2021.12.03 19:00 11 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF Villa Lidköping BK 2021.12.03 19:00 11 fr Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Hammarby IF 2021.12.03 19:00 11 fr Helsingehus Arena Söderhamn
IFK Motala Sandvikens AIK 2021.12.03 19:00 11 fr K Bygg Arena
IFK Rättvik Edsbyns IF 2021.12.03 19:00 11 fr Rättvik Arena
IFK Vänersborg IK Tellus 2021.12.03 19:00 11 fr Arena Vänersborg
IK Sirius Frillesås BK 2021.12.03 19:00 11 fr Studenternas A-plan
Vetlanda BK Västerås SK 2021.12.03 19:00 11 fr Hydro Arena Vetlanda
*
*
Västerås SK AIK 2021.12.07 18:00 12 ti ABB Arena Västerås
Bollnäs GIF Hammarby IF 2021.12.07 19:00 12 ti Sävstaås IP Bollnäs
Frillesås BK Villa Lidköping BK 2021.12.07 19:00 12 ti Sjöaremossen
IK Tellus Örebro SK 2021.12.07 19:00 12 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIK IK Sirius 2021.12.07 19:00 12 ti Göransson Arena Sandviken
Edsbyns IF Broberg/Söderhamn IF 2021.12.07 19:00 12 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
IFK Motala IFK Rättvik 2021.12.08 19:00 12 on K Bygg Arena
Vetlanda BK IFK Vänersborg 2021.12.08 19:00 12 on Hydro Arena Vetlanda
*
*
AIK Bollnäs GIF 2021.12.10 19:00 13 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Broberg/Söderhamn IF Vetlanda BK 2021.12.10 19:00 13 fr Helsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IF Frillesås BK 2021.12.10 19:00 13 fr Zinkensdamms IP
IFK Vänersborg Västerås SK 2021.12.10 19:00 13 fr Arena Vänersborg
IK Sirius IFK Motala 2021.12.10 19:00 13 fr Studenternas A-plan
Villa Lidköping BK IK Tellus 2021.12.10 19:00 13 fr Sparbanken Lidköping Arena
Örebro SK Edsbyns IF 2021.12.10 19:00 13 fr Behrn Arena Örebro
IFK Rättvik Sandvikens AIK 2021.12.11 16:00 13 Rättvik Arena
*
*
Edsbyns IF Vetlanda BK 2021.12.14 19:00 14 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BK Västerås SK 2021.12.14 19:00 14 ti Sjöaremossen
IFK Motala AIK 2021.12.14 19:00 14 ti K Bygg Arena
IK Tellus Bollnäs GIF 2021.12.14 19:00 14 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BK Broberg/Söderhamn IF 2021.12.14 19:00 14 ti Sparbanken Lidköping Arena
Örebro SK IK Sirius 2021.12.14 19:00 14 ti Behrn Arena Örebro
Hammarby IF IFK Rättvik 2021.12.15 19:00 14 on Zinkensdamms IP
*
*
AIK Villa Lidköping BK 2021.12.17 19:00 15 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Broberg/Söderhamn IF IK Tellus 2021.12.17 19:00 15 fr Helsingehus Arena Söderhamn
IFK Vänersborg Örebro SK 2021.12.17 19:00 15 fr Arena Vänersborg
IK Sirius Edsbyns IF 2021.12.17 19:00 15 fr Studenternas A-plan
Vetlanda BK Hammarby IF 2021.12.17 19:00 15 fr Hydro Arena Vetlanda
Bollnäs GIF IFK Motala 2021.12.18 16:00 15 Sävstaås IP Bollnäs
Västerås SK Sandvikens AIK 2021.12.18 16:00 15 ABB Arena Västerås
IFK Rättvik Frillesås BK 2021.12.18 16:00 15 Rättvik Arena
*
*
Sandvikens AIK IFK Vänersborg 2021.12.22 19:00 14 on Göransson Arena Sandviken
Villa Lidköping BK AIK 2021.12.22 19:00 19 on Sparbanken Lidköping Arena
Broberg/Söderhamn IF Bollnäs GIF 2021.12.22 19:00 24 on Helsingehus Arena Söderhamn
*
*
IK Tellus AIK 2021.12.26 13:00 16 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Frillesås BK IFK Vänersborg 2021.12.26 13:15 16 Sjöaremossen
Örebro SK IFK Rättvik 2021.12.26 13:15 16 Behrn Arena Örebro
Sandvikens AIK Broberg/Söderhamn IF 2021.12.26 14:00 16 Göransson Arena Sandviken
Edsbyns IF Bollnäs GIF 2021.12.26 15:00 16 Svenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IF IK Sirius 2021.12.26 15:00 16 Zinkensdamms IP
IFK Motala Vetlanda BK 2021.12.26 15:00 16 K Bygg Arena
Villa Lidköping BK Västerås SK 2021.12.26 19:00 16 Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Västerås SK IK Sirius 2021.12.28 18:00 17 ti ABB Arena Västerås
IFK Motala Örebro SK 2021.12.28 19:00 5 ti K Bygg Arena
AIK IFK Rättvik 2021.12.28 19:00 17 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF IK Tellus 2021.12.28 19:00 17 ti Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Villa Lidköping BK 2021.12.28 19:00 17 ti Helsingehus Arena Söderhamn
Frillesås BK Hammarby IF 2021.12.28 19:00 17 ti Sjöaremossen
IFK Vänersborg Sandvikens AIK 2021.12.28 19:00 17 ti Arena Vänersborg
Vetlanda BK Edsbyns IF 2021.12.28 19:00 17 ti Hydro Arena Vetlanda
*
*
AIK Västerås SK 2021.12.30 19:00 18 to Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IF Sandvikens AIK 2021.12.30 19:00 18 to Svenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IF IFK Vänersborg 2021.12.30 19:00 18 to Zinkensdamms IP
IFK Motala IK Tellus 2021.12.30 19:00 18 to K Bygg Arena
IFK Rättvik Broberg/Söderhamn IF 2021.12.30 19:00 18 to Rättvik Arena
IK Sirius Bollnäs GIF 2021.12.30 19:00 18 to Studenternas A-plan
Vetlanda BK Örebro SK 2021.12.30 19:00 18 to Hydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BK Frillesås BK 2021.12.30 19:00 18 to Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Frillesås BK Broberg/Söderhamn IF 2022.01.02 13:15 19 Sjöaremossen
IFK Motala IK Sirius 2022.01.02 13:15 19 K Bygg Arena
Sandvikens AIK IFK Rättvik 2022.01.02 14:00 19 Göransson Arena Sandviken
IK Tellus Edsbyns IF 2022.01.02 14:30 19 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Hammarby IF Vetlanda BK 2022.01.02 15:00 19 Zinkensdamms IP
Örebro SK IFK Vänersborg 2022.01.02 15:00 19 Behrn Arena Örebro
Bollnäs GIF Västerås SK 2022.01.02 16:00 19 Sävstaås IP Bollnäs
*
*
AIK Hammarby IF 2022.01.05 19:00 20 on Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF Sandvikens AIK 2022.01.05 19:00 20 on Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Edsbyns IF 2022.01.05 19:00 20 on Helsingehus Arena Söderhamn
IFK Rättvik IFK Motala 2022.01.05 19:00 20 on Rättvik Arena
IFK Vänersborg Villa Lidköping BK 2022.01.05 19:00 20 on Arena Vänersborg
IK Sirius IK Tellus 2022.01.05 19:00 20 on Studenternas A-plan
Vetlanda BK Frillesås BK 2022.01.05 19:00 20 on Hydro Arena Vetlanda
Västerås SK Örebro SK 2022.01.06 13:15 20 to ABB Arena Västerås
*
*
IK Tellus IFK Vänersborg 2022.01.07 19:00 21 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IFK Motala Broberg/Söderhamn IF 2022.01.08 14:00 21 K Bygg Arena
AIK IK Sirius 2022.01.08 15:00 21 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IF Västerås SK 2022.01.08 15:00 21 Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BK IFK Rättvik 2022.01.08 15:00 21 Sjöaremossen
Hammarby IF Bollnäs GIF 2022.01.08 15:00 21 Zinkensdamms IP
Örebro SK Sandvikens AIK 2022.01.08 15:00 21 Behrn Arena Örebro
Villa Lidköping BK Vetlanda BK 2022.01.08 19:00 21 Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Edsbyns IF Örebro SK 2022.01.11 19:00 22 tis Svenska Fönster Arena Edsbyn
Bollnäs GIF Vetlanda BK 2022.01.12 19:00 22 on Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF AIK 2022.01.12 19:00 22 on Helsingehus Arena Söderhamn
IFK Rättvik Hammarby IF 2022.01.12 19:00 22 on Rättvik Arena
IFK Vänersborg IFK Motala 2022.01.12 19:00 22 on Arena Vänersborg
IK Sirius Villa Lidköping BK 2022.01.12 19:00 22 on Studenternas A-plan
Sandvikens AIK Frillesås BK 2022.01.12 19:00 22 on Göransson Arena Sandviken
Västerås SK IK Tellus 2022.01.12 19:00 22 on ABB Arena Västerås
*
*
IFK Motala Västerås SK 2022.01.15 14:00 23 K Bygg Arena
Frillesås BK IK Sirius 2022.01.15 15:00 23 Sjöaremossen
Hammarby IF Broberg/Söderhamn IF 2022.01.15 15:00 23 Zinkensdamms IP
Örebro SK IK Tellus 2022.01.15 15:00 23 Behrn Arena Örebro
Bollnäs GIF AIK 2022.01.15 16:00 23 Sävstaås IP Bollnäs
IFK Vänersborg Edsbyns IF 2022.01.15 17:00 23 Arena Vänersborg
Vetlanda BK IFK Rättvik 2022.01.15 17:00 23 Hydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BK Sandvikens AIK 2022.01.15 19:00 23 Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Västerås SK Vetlanda BK 2022.01.26 18:00 24 on ABB Arena Västerås
AIK IFK Vänersborg 2022.01.26 19:00 24 on Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IF Hammarby IF 2022.01.26 19:00 24 on Svenska Fönster Arena Edsbyn
IFK Rättvik Villa Lidköping BK 2022.01.26 19:00 24 on Rättvik Arena
IK Sirius Örebro SK 2022.01.26 19:00 24 on Studenternas A-plan
Sandvikens AIK IFK Motala 2022.01.26 19:00 24 on Jernvallen Sandviken
IK Tellus Frillesås BK 2022.01.27 19:00 24 to Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
*
*
Hammarby IF Västerås SK 2022.01.28 19:00 25 fr Zinkensdamms IP
IK Sirius Sandvikens AIK 2022.01.28 19:00 25 fr Studenternas A-plan
Vetlanda BK AIK 2022.01.28 19:00 25 fr Hydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BK Bollnäs GIF 2022.01.28 19:00 25 fr Sparbanken Lidköping Arena
IFK Motala Edsbyns IF 2022.01.29 14:00 25 K Bygg Arena
Broberg/Söderhamn IF IFK Vänersborg 2022.01.29 17:00 25 Helsingehus Arena Söderhamn
IK Tellus IFK Rättvik 2022.01.30 14:30 25 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Frillesås BK Örebro SK 2022.01.30 16:00 25 Sjöaremossen
*
*
AIK IFK Motala 2022.02.01 19:00 26 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF Frillesås BK 2022.02.01 19:00 26 ti Sävstaås IP Bollnäs
Edsbyns IF Villa Lidköping BK 2022.02.01 19:00 26 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
IFK Rättvik IK Sirius 2022.02.01 19:00 26 ti Rättvik Arena
Sandvikens AIK IK Tellus 2022.02.01 19:00 26 ti Göransson Arena Sandviken
Västerås SK Broberg/Söderhamn IF 2022.02.01 19:00 26 ti ABB Arena Västerås
Örebro SK Hammarby IF 2022.02.01 19:00 26 ti Behrn Arena Örebro
IFK Vänersborg Vetlanda BK 2022.02.02 19:00 26 on Arena Vänersborg
*
*
Frillesås BK Edsbyns IF 2022.02.04 19:00 27 fr Sjöaremossen
Hammarby IF IK Tellus 2022.02.04 19:00 27 fr Zinkensdamms IP
IFK Motala Bollnäs GIF 2022.02.04 19:00 27 fr K Bygg Arena
IFK Rättvik Västerås SK 2022.02.04 19:00 27 fr Rättvik Arena
IK Sirius IFK Vänersborg 2022.02.04 19:00 27 fr Studenternas A-plan
Sandvikens AIK AIK 2022.02.04 19:00 27 fr Göransson Arena Sandviken
Vetlanda BK Broberg/Söderhamn IF 2022.02.04 19:00 27 fr Hydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BK Örebro SK 2022.02.04 19:00 27 fr Sparbanken Lidköping Arena
*
*
Bollnäs GIF IFK Rättvik 2022.02.08 19:00 28 ti Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF Örebro SK 2022.02.08 19:00 28 ti Helsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IF IK Sirius 2022.02.08 19:00 28 ti Svenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IF IFK Motala 2022.02.08 19:00 28 ti Zinkensdamms IP
IK Tellus Villa Lidköping BK 2022.02.08 19:00 28 ti Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Vetlanda BK Sandvikens AIK 2022.02.08 19:00 28 ti Hydro Arena Vetlanda
Västerås SK IFK Vänersborg 2022.02.08 19:00 28 ti ABB Arena Västerås
AIK Frillesås BK 2022.02.09 19:00 28 on Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
*
*
Sandvikens AIK Västerås SK 2022.02.11 18:00 29 fr Göransson Arena Sandviken
Edsbyns IF IFK Rättvik 2022.02.11 19:00 29 fr Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BK IFK Motala 2022.02.11 19:00 29 fr Sjöaremossen
IFK Vänersborg Bollnäs GIF 2022.02.11 19:00 29 fr Arena Vänersborg
IK Sirius Vetlanda BK 2022.02.11 19:00 29 fr Studenternas A-plan
IK Tellus Broberg/Söderhamn IF 2022.02.11 19:00 29 fr Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BK Hammarby IF 2022.02.11 19:00 29 fr Sparbanken Lidköping Arena
Örebro SK AIK 2022.02.11 19:00 29 fr Behrn Arena Örebro
*
*
AIK Edsbyns IF 2022.02.13 16:00 30 Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIF Örebro SK 2022.02.13 16:00 30 Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IF IK Sirius 2022.02.13 16:00 30 Helsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IF Sandvikens AIK 2022.02.13 16:00 30 Zinkensdamms IP
IFK Motala Villa Lidköping BK 2022.02.13 16:00 30 K Bygg Arena
IFK Rättvik IFK Vänersborg 2022.02.13 16:00 30 Rättvik Arena
Vetlanda BK IK Tellus 2022.02.13 16:00 30 Hydro Arena Vetlanda
Västerås SK Frillesås BK 2022.02.13 16:00 30 ABB Arena Västerås

Turnering- och eventkalender

2022

Augusti

27–28 augusti Bandyforum Elit 2022 - Elittränarträff dam och herr

September

8-9 september, landslagssamling för U21 Herr och herrlandslaget, Uppsala

9–11 september, landslagssamling för F17, U21 Dam och damlandslaget, Rättvik

30 sept–2 oktober Svenska Cupen Herr, Lidköping

Oktober

15–16 oktober Svenska Cupen Dam slutspel, Sandviken

Fler datum kommer snart...






Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer