2022/2023
U11 Stockholm 7 mot 7 Grupp A

# Lag M V O F D P
1 Djurgårdens IF Bandy 0 0 0 0 0-0 0
2 GT/76 0 0 0 0 0-0 0
3 Gustavsbergs IF BK Vit 0 0 0 0 0-0 0
4 Hammarby IF BF Grön 0 0 0 0 0-0 0
5 UNIK BK 0 0 0 0 0-0 0
6 Uppsala BoIS 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
november 2022
lör 26/11
kl. 10:00
Hammarby IF BF Grön - UNIK BK
Arena:
Recoverhallen Plan B
lör 26/11
kl. 10:00
Uppsala BoIS - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Recoverhallen Plan C
lör 26/11
kl. 11:00
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76
Arena:
Recoverhallen Plan A
lör 26/11
kl. 11:00
UNIK BK - Uppsala BoIS
Arena:
Recoverhallen Plan C
lör 26/11
kl. 12:00
Hammarby IF BF Grön - GT/76
Arena:
Recoverhallen Plan A
lör 26/11
kl. 12:00
UNIK BK - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Recoverhallen Plan C
december 2022
lör 10/12
kl. 12:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
lör 10/12
kl. 12:30
GT/76 - Uppsala BoIS
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B
lör 10/12
kl. 12:30
Djurgårdens IF Bandy - UNIK BK
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan C
lör 10/12
kl. 13:30
Uppsala BoIS - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
lör 10/12
kl. 13:30
UNIK BK - GT/76
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B
lör 10/12
kl. 13:30
Djurgårdens IF Bandy - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan C
lör 10/12
kl. 14:30
Djurgårdens IF Bandy - GT/76
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
lör 10/12
kl. 14:30
UNIK BK - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B
lör 10/12
kl. 14:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Uppsala BoIS
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan C
januari 2023
lör 7/1
kl. 14:30
GT/76 - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan A
lör 7/1
kl. 14:30
Hammarby IF BF Grön - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Ekvallen Plan B
lör 7/1
kl. 14:30
Uppsala BoIS - UNIK BK
Arena:
Ekvallen Plan C
lör 7/1
kl. 15:30
GT/76 - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Ekvallen Plan A
lör 7/1
kl. 15:30
Djurgårdens IF Bandy - Uppsala BoIS
Arena:
Ekvallen Plan B
lör 7/1
kl. 15:30
Gustavsbergs IF BK Vit - UNIK BK
Arena:
Ekvallen Plan C
lör 7/1
kl. 16:30
Hammarby IF BF Grön - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan A
lör 7/1
kl. 16:30
Uppsala BoIS - GT/76
Arena:
Ekvallen Plan B
lör 7/1
kl. 16:30
UNIK BK - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Ekvallen Plan C
lör 21/1
kl. 13:30
Hammarby IF BF Grön - Uppsala BoIS
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
lör 21/1
kl. 13:30
GT/76 - UNIK BK
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
lör 21/1
kl. 13:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan C
lör 21/1
kl. 14:30
GT/76 - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
lör 21/1
kl. 14:30
Hammarby IF BF Grön - UNIK BK
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
lör 21/1
kl. 14:30
Uppsala BoIS - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan C
lör 21/1
kl. 15:30
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
lör 21/1
kl. 15:30
Djurgårdens IF Bandy - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
lör 21/1
kl. 15:30
UNIK BK - Uppsala BoIS
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan C
februari 2023
lör 18/2
kl. 09:00
Hammarby IF BF Grön - GT/76
Arena:
Östermalms IP Plan A
lör 18/2
kl. 09:00
Uppsala BoIS - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Östermalms IP Plan B
lör 18/2
kl. 09:00
UNIK BK - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Östermalms IP Plan C
lör 18/2
kl. 10:00
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Östermalms IP Plan A
lör 18/2
kl. 10:00
GT/76 - Uppsala BoIS
Arena:
Östermalms IP Plan B
lör 18/2
kl. 10:00
Djurgårdens IF Bandy - UNIK BK
Arena:
Östermalms IP Plan C
lör 18/2
kl. 11:00
Uppsala BoIS - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Östermalms IP Plan A
lör 18/2
kl. 11:00
UNIK BK - GT/76
Arena:
Östermalms IP Plan B
lör 18/2
kl. 11:00
Djurgårdens IF Bandy - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Östermalms IP Plan C
mars 2023
lör 4/3
kl. 12:30
Djurgårdens IF Bandy - GT/76
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
lör 4/3
kl. 12:30
UNIK BK - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B
lör 4/3
kl. 12:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Uppsala BoIS
Arena:
Zinkensdamms IP Plan C
lör 4/3
kl. 13:30
GT/76 - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
lör 4/3
kl. 13:30
Hammarby IF BF Grön - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B
lör 4/3
kl. 13:30
Uppsala BoIS - UNIK BK
Arena:
Zinkensdamms IP Plan C
lör 4/3
kl. 14:30
GT/76 - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
lör 4/3
kl. 14:30
Djurgårdens IF Bandy - Uppsala BoIS
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B
lör 4/3
kl. 14:30
Gustavsbergs IF BK Vit - UNIK BK
Arena:
Zinkensdamms IP Plan C

Turnering- och eventkalender

2024

Januari

19-21 januari P17-VM, Mikkeli, Finland

19-21 januari P19-VM, Norge

19-21 januari 3-nationsturnering, herrar, Karlstad

26-28 januari U21 Dam - Nederländerna, Mölndal

Februari

Mars

15-16 mars Bandyfinalerna, Västerås

21-23 mars 4 Nations Cup, Göteborg

22-24 mars Distriktslagsturneringen, Stockholm






#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier. Vi finns på Facebook, Instagram, LinkedIn och TikTok.
Facebook Instagram

Sponsorer