2022/2023
U9 U8 Stockholm 3 mot 3

# Lag M V O F D P
1 Djurgårdens IF Bandy 0 0 0 0 0-0 0
2 GT/76 Blå 0 0 0 0 0-0 0
3 GT/76 Gul 0 0 0 0 0-0 0
4 GT/76 Lila 0 0 0 0 0-0 0
5 GT/76 Orange 0 0 0 0 0-0 0
6 GT/76 Svart 0 0 0 0 0-0 0
7 GT/76 Vit 0 0 0 0 0-0 0
8 Gustavsbergs IF BK Blå 0 0 0 0 0-0 0
9 Gustavsbergs IF BK Röd 0 0 0 0 0-0 0
10 Gustavsbergs IF BK Vit 0 0 0 0 0-0 0
11 Hammarby IF BF Grön 0 0 0 0 0-0 0
12 Hammarby IF BF Gul 0 0 0 0 0-0 0
13 Hammarby IF BF Vit 0 0 0 0 0-0 0
14 Helenelunds IK Svart 0 0 0 0 0-0 0
15 Helenelunds IK Vit 0 0 0 0 0-0 0
16 Spånga Bandy 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
januari 2023
lör 21/1
kl. 10:00
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 10:00
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 10:00
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 10:00
GT/76 Lila - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 10:20
Gustavsbergs IF BK Röd - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 10:20
Spånga Bandy - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 10:20
Helenelunds IK Svart - GT/76 Orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 10:20
GT/76 Blå - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 10:40
GT/76 Gul - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 10:40
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 10:40
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 10:40
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 11:00
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 11:00
Helenelunds IK Vit - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 11:00
GT/76 Vit - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 11:00
GT/76 Svart - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 11:20
GT/76 Lila - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 11:20
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 Orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 11:20
Spånga Bandy - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 11:20
Helenelunds IK Svart - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 11:40
GT/76 Gul - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 11:40
Hammarby IF BF Grön - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 11:40
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 11:40
Djurgårdens IF Bandy - GT/76 Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 12:00
Gustavsbergs IF BK Blå - GT/76 Lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 12:00
Hammarby IF BF Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 12:00
GT/76 Orange - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 12:00
GT/76 Blå - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 21/1
kl. 12:20
Djurgårdens IF Bandy - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 21/1
kl. 12:20
Gustavsbergs IF BK Blå - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 21/1
kl. 12:20
Hammarby IF BF Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 21/1
kl. 12:20
GT/76 Orange - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 29/1
kl. 10:30
GT/76 Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 10:30
GT/76 Svart - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 10:30
GT/76 Lila - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 10:30
Gustavsbergs IF BK Röd - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 10:50
Spånga Bandy - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 10:50
Helenelunds IK Svart - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 10:50
GT/76 Blå - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 10:50
GT/76 Orange - GT/76 Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B52
sön 29/1
kl. 11:10
GT/76 Gul - GT/76 Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 11:10
Helenelunds IK Vit - GT/76 Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 11:10
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Lila
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 11:10
Hammarby IF BF Grön - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 11:30
Hammarby IF BF Gul - Spånga Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 11:30
Djurgårdens IF Bandy - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 11:30
Gustavsbergs IF BK Blå - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 11:30
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Orange
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 11:50
GT/76 Svart - GT/76 Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 11:50
GT/76 Lila - Helenelunds IK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 11:50
Gustavsbergs IF BK Röd - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 11:50
Spånga Bandy - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 12:10
Helenelunds IK Svart - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 12:10
GT/76 Blå - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 12:10
GT/76 Orange - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 12:10
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 12:30
GT/76 Gul - GT/76 Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 12:30
GT/76 Vit - GT/76 Lila
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 12:30
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 12:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Spånga Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 29/1
kl. 12:50
Hammarby IF BF Grön - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 29/1
kl. 12:50
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 29/1
kl. 12:50
Djurgårdens IF Bandy - GT/76 Orange
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 29/1
kl. 12:50
Gustavsbergs IF BK Blå - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
februari 2023
lör 11/2
kl. 14:30
GT/76 Lila - GT/76 Svart
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 14:30
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 14:30
Spånga Bandy - Helenelunds IK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 14:30
Helenelunds IK Svart - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 14:50
GT/76 Blå - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 14:50
GT/76 Orange - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 14:50
Hammarby IF BF Vit - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 14:50
Gustavsbergs IF BK Blå - GT/76 Gul
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 15:10
GT/76 Gul - GT/76 Lila
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 15:10
GT/76 Svart - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 15:10
GT/76 Vit - Spånga Bandy
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 15:10
Helenelunds IK Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 15:30
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Blå
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 15:30
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Orange
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 15:30
Hammarby IF BF Gul - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 15:30
Djurgårdens IF Bandy - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 15:50
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 Lila
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 15:50
Spånga Bandy - GT/76 Svart
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 15:50
Helenelunds IK Svart - GT/76 Vit
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 15:50
GT/76 Blå - Helenelunds IK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 16:10
GT/76 Orange - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 16:10
Hammarby IF BF Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 16:10
Gustavsbergs IF BK Blå - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 16:10
Djurgårdens IF Bandy - GT/76 Gul
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 16:30
GT/76 Gul - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 16:30
GT/76 Lila - Spånga Bandy
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 16:30
GT/76 Svart - Helenelunds IK Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 16:30
GT/76 Vit - GT/76 Blå
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 11/2
kl. 16:50
Helenelunds IK Vit - GT/76 Orange
Arena:
Ekvallen Plan B31
lör 11/2
kl. 16:50
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
lör 11/2
kl. 16:50
Hammarby IF BF Grön - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Ekvallen Plan B33
lör 11/2
kl. 16:50
Hammarby IF BF Gul - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 19/2
kl. 12:00
Spånga Bandy - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 12:00
Helenelunds IK Svart - GT/76 Lila
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 12:00
GT/76 Blå - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 12:00
GT/76 Orange - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 12:20
Hammarby IF BF Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 12:20
Gustavsbergs IF BK Blå - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 12:20
Djurgårdens IF Bandy - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 12:20
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 12:40
GT/76 Gul - Spånga Bandy
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 12:40
Gustavsbergs IF BK Röd - Helenelunds IK Svart
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 12:40
GT/76 Lila - GT/76 Blå
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 12:40
GT/76 Svart - GT/76 Orange
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 13:00
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 13:00
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 13:00
Gustavsbergs IF BK Vit - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 13:00
Hammarby IF BF Grön - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 13:20
Helenelunds IK Svart - Spånga Bandy
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 13:20
GT/76 Blå - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 13:20
GT/76 Orange - GT/76 Lila
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 13:20
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 13:40
Gustavsbergs IF BK Blå - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 13:40
Djurgårdens IF Bandy - Helenelunds IK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 13:40
Hammarby IF BF Gul - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 13:40
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 14:00
Hammarby IF BF Grön - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 14:00
Hammarby IF BF Gul - Helenelunds IK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 14:00
Djurgårdens IF Bandy - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 14:00
Gustavsbergs IF BK Blå - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B34
sön 19/2
kl. 14:20
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Lila
Arena:
Spånga IP Plan B31
sön 19/2
kl. 14:20
GT/76 Orange - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Spånga IP Plan B32
sön 19/2
kl. 14:20
GT/76 Blå - Spånga Bandy
Arena:
Spånga IP Plan B33
sön 19/2
kl. 14:20
GT/76 Gul - Helenelunds IK Svart
Arena:
Spånga IP Plan B34
mars 2023
sön 12/3
kl. 15:00
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 15:00
Helenelunds IK Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 15:00
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 15:00
GT/76 Svart - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 15:20
GT/76 Lila - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 15:20
Gustavsbergs IF BK Röd - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 15:20
Spånga Bandy - GT/76 Orange
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 15:20
Helenelunds IK Svart - GT/76 Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 15:40
Gustavsbergs IF BK Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 15:40
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 15:40
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 15:40
Djurgårdens IF Bandy - GT/76 Lila
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 16:00
Gustavsbergs IF BK Blå - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 16:00
Hammarby IF BF Vit - Spånga Bandy
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 16:00
GT/76 Orange - Helenelunds IK Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 16:00
GT/76 Gul - GT/76 Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 16:20
Helenelunds IK Vit - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 16:20
GT/76 Vit - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 16:20
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 16:20
GT/76 Lila - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 16:40
Gustavsbergs IF BK Röd - Djurgårdens IF Bandy
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 16:40
Spånga Bandy - Gustavsbergs IF BK Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 16:40
Helenelunds IK Svart - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 16:40
GT/76 Blå - GT/76 Orange
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 17:00
Helenelunds IK Vit - GT/76 Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 17:00
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 17:00
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Lila
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 17:00
Hammarby IF BF Gul - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 12/3
kl. 17:20
Djurgårdens IF Bandy - Spånga Bandy
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 12/3
kl. 17:20
Gustavsbergs IF BK Blå - Helenelunds IK Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 12/3
kl. 17:20
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 12/3
kl. 17:20
GT/76 Orange - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B34

Turnering- och eventkalender

2024

Januari

19-21 januari P17-VM, Mikkeli, Finland

19-21 januari P19-VM, Norge

19-21 januari 3-nationsturnering, herrar, Karlstad

26-28 januari U21 Dam - Nederländerna, Mölndal

Februari

Mars

15-16 mars Bandyfinalerna, Västerås

21-23 mars 4 Nations Cup, Göteborg

22-24 mars Distriktslagsturneringen, Stockholm






#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier. Vi finns på Facebook, Instagram, LinkedIn och TikTok.
Facebook Instagram

Sponsorer