2021
Ungdom 7 mot 7, U12 Stockholm 7 mot 7

# Lag M V O F D P
1 GT/76 Blå 0 0 0 0 0-0 0
2 Gustavsbergs IF BK 0 0 0 0 0-0 0
3 Hammarby IF BF 0 0 0 0 0-0 0
4 Helenelunds IK Svart 0 0 0 0 0-0 0
5 Helenelunds IK Vit 0 0 0 0 0-0 0
6 Huddinge/GT76 Gul 0 0 0 0 0-0 0
7 IK Sirius BK 0 0 0 0 0-0 0
8 Spånga Bandy 0 0 0 0 0-0 0
9 UNIK BK 0 0 0 0 0-0 0
10 Uppsala BoIS Flick 0 0 0 0 0-0 0
11 Uppsala BoIS Röd 0 0 0 0 0-0 0
12 Uppsala BoIS Vit 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
november 2021
sön 7/11
kl. 08:20
GT/76 Blå - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 7/11
kl. 09:40
Gustavsbergs IF BK - IK Sirius BK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 7/11
kl. 11:00
Hammarby IF BF - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 7/11
kl. 11:30
Uppsala BoIS Vit - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Recoverhallen Plan B
sön 7/11
kl. 11:30
Uppsala BoIS Röd - Spånga Bandy
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 21/11
kl. 09:30
UNIK BK - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
sön 21/11
kl. 09:30
IK Sirius BK - Hammarby IF BF
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 21/11
kl. 12:45
Huddinge/GT76 Gul - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
sön 21/11
kl. 14:00
Spånga Bandy - Uppsala BoIS Vit
Arena:
Spånga IP Plan B
fre 26/11
kl. 19:15
Spånga Bandy - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Spånga IP Plan A
sön 28/11
kl. 11:30
Uppsala BoIS Röd - Helenelunds IK Vit
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 28/11
kl. 14:45
Hammarby IF BF - UNIK BK
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
sön 28/11
kl. 16:45
GT/76 Blå - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
december 2021
sön 5/12
kl. 12:45
Uppsala BoIS Flick - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 5/12
kl. 12:45
IK Sirius BK - GT/76 Blå
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
sön 5/12
kl. 14:00
Uppsala BoIS Flick - GT/76 Blå
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 5/12
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 5/12
kl. 14:45
Helenelunds IK Vit - Uppsala BoIS Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B
fre 10/12
kl. 17:15
Spånga Bandy - Helenelunds IK Vit
Arena:
Spånga IP Plan A
sön 12/12
kl. 09:15
Hammarby IF BF - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
sön 12/12
kl. 14:30
Uppsala BoIS Vit - Huddinge/GT76 Gul
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 12/12
kl. 15:45
Uppsala BoIS Röd - Helenelunds IK Svart
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 12/12
kl. 15:45
GT/76 Blå - UNIK BK
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
sön 19/12
kl. 14:45
GT/76 Blå - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Visättra IP Plan B
sön 19/12
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - Spånga Bandy
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 19/12
kl. 17:30
IK Sirius BK - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Recoverhallen Plan B
sön 19/12
kl. 17:30
Uppsala BoIS Flick - Hammarby IF BF
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 19/12
kl. 18:30
Helenelunds IK Svart - Uppsala BoIS Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan A
januari 2022
sön 2/1
kl. 11:30
Uppsala BoIS Röd - UNIK BK
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 2/1
kl. 11:30
Uppsala BoIS Vit - IK Sirius BK
Arena:
Recoverhallen Plan B
sön 2/1
kl. 12:15
Spånga Bandy - Helenelunds IK Svart
Arena:
Spånga IP Plan A
sön 2/1
kl. 16:00
Helenelunds IK Vit - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Sollentunavallen Plan A
sön 9/1
kl. 10:45
Hammarby IF BF - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
sön 9/1
kl. 14:00
UNIK BK - Uppsala BoIS Vit
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 9/1
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - Helenelunds IK Vit
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 9/1
kl. 15:15
IK Sirius BK - Spånga Bandy
Arena:
Recoverhallen Plan A
fre 14/1
kl. 19:15
Helenelunds IK Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan A
sön 16/1
kl. 09:00
Uppsala BoIS Röd - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 16/1
kl. 14:00
Spånga Bandy - UNIK BK
Arena:
Spånga IP Plan A
sön 16/1
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 23/1
kl. 09:00
IK Sirius BK - Helenelunds IK Vit
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 23/1
kl. 09:00
Hammarby IF BF - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
sön 23/1
kl. 13:00
Helenelunds IK Svart - Huddinge/GT76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan A
sön 23/1
kl. 16:30
Gustavsbergs IF BK - Uppsala BoIS Vit
Arena:
Ekvallen Plan A
sön 30/1
kl. 09:00
Uppsala BoIS Vit - Hammarby IF BF
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
sön 30/1
kl. 12:15
Spånga Bandy - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Spånga IP Plan A
sön 30/1
kl. 14:45
Helenelunds IK Svart - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Sollentunavallen Plan B
sön 30/1
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - IK Sirius BK
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 30/1
kl. 14:45
Helenelunds IK Vit - UNIK BK
Arena:
Sollentunavallen Plan A
februari 2022
sön 6/2
kl. 11:00
UNIK BK - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 13/2
kl. 08:00
Hammarby IF BF - Spånga Bandy
Arena:
Zinkensdamms IP Plan A
sön 13/2
kl. 10:15
IK Sirius BK - Helenelunds IK Svart
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A
sön 13/2
kl. 10:15
UNIK BK - Huddinge/GT76 Gul
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
sön 13/2
kl. 12:20
GT/76 Blå - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 20/2
kl. 11:30
Uppsala BoIS Vit - GT/76 Blå
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 20/2
kl. 16:00
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Sollentunavallen Plan A
sön 20/2
kl. 16:00
Helenelunds IK Svart - UNIK BK
Arena:
Sollentunavallen Plan B
fre 25/2
kl. 18:15
Gustavsbergs IF BK - Huddinge/GT76 Gul
Arena:
Ekvallen Plan A
sön 27/2
kl. 13:00
Hammarby IF BF - Helenelunds IK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B
sön 27/2
kl. 14:15
GT/76 Blå - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan A
sön 27/2
kl. 17:45
Uppsala BoIS Flick - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 27/2
kl. 17:45
UNIK BK - IK Sirius BK
Arena:
Recoverhallen Plan B
mars 2022
lör 5/3
kl. 13:15
IK Sirius BK - Uppsala BoIS Flick
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B
sön 6/3
kl. 14:45
Huddinge/GT76 Gul - Hammarby IF BF
Arena:
Visättra IP Plan A
sön 6/3
kl. 15:30
Uppsala BoIS Vit - Uppsala BoIS Röd
Arena:
Recoverhallen Plan A
sön 6/3
kl. 17:00
Helenelunds IK Svart - Gustavsbergs IF BK
Arena:
Sollentunavallen Plan B

Turnering- och eventkalender

2022

19 – 23 januari VM P21 i Finland (Sverige deltar ej)

21 – 23 januari 4-nationersturnering Herrar i Nässjö (inställd)

11 – 13 mars VM F17 i Lidköping

18 – 19 mars SM-finaler i Junior- Dam- och Herrbandy i Uppsala

23 – 27 mars VM Dam i Åby

26 – 27 mars Distriktlagsturnering Stockholm

1 – 3 april VM P19 i Katrineholm




Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer