2021
Ungdom 5 mot 5, Flick Stockholm 5m5

# Lag M V O F D P
1 GT/76 0 0 0 0 0-0 0
2 Hammarby IF BF 0 0 0 0 0-0 0
3 Skutskärs IF 0 0 0 0 0-0 0
4 Spånga Bandy 0 0 0 0 0-0 0
5 UNIK Blå 0 0 0 0 0-0 0
6 UNIK Röd 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
november 2021
sön 21/11
kl. 13:15
Spånga Bandy - UNIK Röd
Arena:
Recoverhallen Plan A51
sön 21/11
kl. 13:15
Hammarby IF BF - GT/76
Arena:
Recoverhallen Plan A52
sön 21/11
kl. 14:00
UNIK Röd - Hammarby IF BF
Arena:
Recoverhallen Plan A52
sön 21/11
kl. 14:00
UNIK Blå - Skutskärs IF
Arena:
Recoverhallen Plan A51
sön 21/11
kl. 14:45
GT/76 - UNIK Blå
Arena:
Recoverhallen Plan A52
sön 21/11
kl. 14:45
Skutskärs IF - Spånga Bandy
Arena:
Recoverhallen Plan A51
sön 21/11
kl. 15:30
GT/76 - Skutskärs IF
Arena:
Recoverhallen Plan A52
sön 21/11
kl. 15:30
Hammarby IF BF - Spånga Bandy
Arena:
Recoverhallen Plan A51
sön 21/11
kl. 16:15
UNIK Blå - UNIK Röd
Arena:
Recoverhallen Plan A51
december 2021
sön 5/12
kl. 11:00
Skutskärs IF - Hammarby IF BF
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 11:00
Spånga Bandy - UNIK Blå
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 11:45
UNIK Blå - Hammarby IF BF
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 11:45
UNIK Röd - GT/76
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 12:30
GT/76 - Spånga Bandy
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 12:30
UNIK Röd - Skutskärs IF
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 13:15
UNIK Röd - Spånga Bandy
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 13:15
GT/76 - Hammarby IF BF
Arena:
Skutskärs IP
sön 5/12
kl. 14:00
Skutskärs IF - UNIK Blå
Arena:
Skutskärs IP
sön 19/12
kl. 09:20
Spånga Bandy - Skutskärs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 09:20
Hammarby IF BF - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 09:20
UNIK Blå - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 10:20
Spånga Bandy - Hammarby IF BF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 10:20
UNIK Röd - UNIK Blå
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 10:20
Skutskärs IF - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 11:20
Hammarby IF BF - Skutskärs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 11:20
UNIK Blå - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 19/12
kl. 11:20
GT/76 - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
januari 2022
sön 23/1
kl. 10:45
Hammarby IF BF - UNIK Blå
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A51
sön 23/1
kl. 10:45
Spånga Bandy - GT/76
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B51
sön 23/1
kl. 10:45
Skutskärs IF - UNIK Röd
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B52
sön 23/1
kl. 11:45
Spånga Bandy - UNIK Röd
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A51
sön 23/1
kl. 11:45
Hammarby IF BF - GT/76
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B51
sön 23/1
kl. 11:45
UNIK Blå - Skutskärs IF
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B52
sön 23/1
kl. 12:45
Skutskärs IF - Spånga Bandy
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan A51
sön 23/1
kl. 12:45
UNIK Röd - Hammarby IF BF
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B51
sön 23/1
kl. 12:45
GT/76 - UNIK Blå
Arena:
Studenternas IP A-plan Plan B52
februari 2022
sön 6/2
kl. 11:00
UNIK Blå - UNIK Röd
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 11:00
GT/76 - Skutskärs IF
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 11:45
UNIK Röd - GT/76
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 11:45
Hammarby IF BF - Spånga Bandy
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 12:30
Skutskärs IF - Hammarby IF BF
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 12:30
Spånga Bandy - UNIK Blå
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 13:15
UNIK Blå - Hammarby IF BF
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 13:15
GT/76 - Spånga Bandy
Arena:
Skutskärs IP
sön 6/2
kl. 14:00
UNIK Röd - Skutskärs IF
Arena:
Skutskärs IP
lör 19/2
kl. 09:40
UNIK Röd - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 09:40
GT/76 - Hammarby IF BF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 09:40
Skutskärs IF - UNIK Blå
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 10:40
Spånga Bandy - Skutskärs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 10:40
Hammarby IF BF - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 10:40
UNIK Blå - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 11:40
Spånga Bandy - Hammarby IF BF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 11:40
UNIK Röd - UNIK Blå
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
lör 19/2
kl. 11:40
Skutskärs IF - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
mars 2022
sön 6/3
kl. 10:00
Hammarby IF BF - Skutskärs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 10:00
UNIK Blå - Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 10:00
GT/76 - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 11:00
Hammarby IF BF - UNIK Blå
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 11:00
Spånga Bandy - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 11:00
Skutskärs IF - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 12:00
Spånga Bandy - UNIK Röd
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 12:00
Hammarby IF BF - GT/76
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
sön 6/3
kl. 12:00
UNIK Blå - Skutskärs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall

Turnering- och eventkalender

2021

1 – 3 oktober Svenska Cupen Herrar i Lidköping

14 – 16 oktober ExTe-Cupen i Ljusdal

16 – 17 oktober Svenska Cupen Dam slutspel i Västerås

16 – 17 oktober Svenska Cupen Junior slutspel i Lidköping

23 – 24 oktober Finalspel Super Cupen i Bandyallsvenskan i Katrineholm

3 – 5 december Landskamper i Skövde

26 december Annandagsbandy


2022

19 – 23 januari VM P19 i Katrineholm

19 – 23 januari VM P21 i Finland (Sverige deltar ej)

21 – 23 januari 4-nationersturnering Herrar i Nässjö (inställd)

24 – 26 mars VM P17 i Kemerovo, Ryssland

11 – 13 mars VM F17 i Lidköping

23 - 27 mars VM Dam i Åby

27 mars - 3 april VM Herr i Syktyvkar, Ryssland

18 – 19 mars SM-finaler i Junior- Dam- och Herrbandy i Uppsala

Oktober VM Herr i Irkutsk, Ryssland


Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer