2021
Ungdom 3 mot 3, Ungdom 3 mot 3 Grupp A

# Lag M V O F D P
1 Djurgårdens IF Bandy Blå 0 0 0 0 0-0 0
2 Djurgårdens IF Bandy Vit 0 0 0 0 0-0 0
3 GT/76 Blå 0 0 0 0 0-0 0
4 GT/76 Gul 0 0 0 0 0-0 0
5 GT/76 lila 0 0 0 0 0-0 0
6 GT/76 orange 0 0 0 0 0-0 0
7 Gustavsberg Svart 0 0 0 0 0-0 0
8 Gustavsbergs IF BK Röd 0 0 0 0 0-0 0
9 Gustavsbergs IF BK Vit 0 0 0 0 0-0 0
10 Hammarby IF BF Svart 0 0 0 0 0-0 0
11 Hammarby IF BF Vit 0 0 0 0 0-0 0
12 Helenelunds IK Svart 0 0 0 0 0-0 0
13 Helenelunds IK Vit 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
december 2021
sön 12/12
kl. 12:00
Djurgårdens IF Bandy Blå - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 12:00
Gustavsbergs IF BK Röd - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 12:00
Hammarby IF BF Vit - Gustavsberg Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 12:00
GT/76 orange - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 12:20
GT/76 lila - GT/76 Blå
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 12:20
Hammarby IF BF Svart - Helenelunds IK Svart
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 12:20
Gustavsbergs IF BK Vit - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 12:20
Gustavsberg Svart - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 12:40
Djurgårdens IF Bandy Vit - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 12:40
Helenelunds IK Vit - GT/76 orange
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 12:40
GT/76 Blå - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 12:40
Helenelunds IK Svart - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 13:00
Djurgårdens IF Bandy Blå - Gustavsberg Svart
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 13:00
Gustavsbergs IF BK Röd - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 13:00
Hammarby IF BF Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 13:00
GT/76 orange - GT/76 Gul
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 14:00
Hammarby IF BF Svart - GT/76 lila
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 14:00
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Blå
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 14:00
Gustavsberg Svart - Helenelunds IK Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 14:00
Djurgårdens IF Bandy Vit - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 14:20
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 14:20
GT/76 Gul - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 14:20
GT/76 lila - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 14:20
GT/76 Blå - Gustavsberg Svart
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 14:40
Helenelunds IK Svart - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 14:40
Djurgårdens IF Bandy Blå - Helenelunds IK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 14:40
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 Gul
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 14:40
Hammarby IF BF Vit - GT/76 orange
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 12/12
kl. 15:00
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 12/12
kl. 15:00
Gustavsberg Svart - GT/76 lila
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 12/12
kl. 15:00
Djurgårdens IF Bandy Vit - GT/76 Blå
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 12/12
kl. 15:00
GT/76 orange - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Ekvallen Plan B34
januari 2022
sön 9/1
kl. 08:30
Helenelunds IK Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 08:30
GT/76 Gul - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 08:30
Hammarby IF BF Svart - Gustavsberg Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 08:30
Gustavsbergs IF BK Röd - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 08:50
GT/76 lila - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 08:50
GT/76 Blå - Helenelunds IK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 08:50
Helenelunds IK Svart - GT/76 Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 08:50
Djurgårdens IF Bandy Blå - GT/76 orange
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 09:10
Gustavsberg Svart - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 09:10
Djurgårdens IF Bandy Vit - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 09:10
Helenelunds IK Vit - GT/76 lila
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 09:10
GT/76 Gul - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 09:30
GT/76 orange - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 09:30
Hammarby IF BF Vit - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 09:30
Helenelunds IK Vit - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 09:30
Djurgårdens IF Bandy Vit - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 10:30
Gustavsbergs IF BK Röd - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 10:30
Hammarby IF BF Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 10:30
GT/76 orange - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 10:30
GT/76 Gul - GT/76 lila
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 10:50
Helenelunds IK Svart - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 10:50
GT/76 Blå - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 10:50
GT/76 lila - GT/76 orange
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 10:50
Hammarby IF BF Svart - GT/76 Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 11:10
Gustavsbergs IF BK Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 11:10
Gustavsberg Svart - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 11:10
Djurgårdens IF Bandy Blå - Helenelunds IK Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 11:10
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
sön 9/1
kl. 11:30
Hammarby IF BF Vit - GT/76 lila
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
sön 9/1
kl. 11:30
GT/76 orange - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
sön 9/1
kl. 11:30
GT/76 Gul - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
sön 9/1
kl. 11:30
Helenelunds IK Vit - Gustavsberg Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 29/1
kl. 08:30
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 08:30
Gustavsberg Svart - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 08:30
GT/76 Blå - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 08:30
GT/76 lila - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 08:50
Djurgårdens IF Bandy Vit - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 08:50
Helenelunds IK Svart - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 08:50
Djurgårdens IF Bandy Blå - GT/76 lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 08:50
Hammarby IF BF Svart - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 09:10
Gustavsbergs IF BK Röd - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 09:10
Hammarby IF BF Vit - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 09:10
GT/76 orange - Gustavsberg Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 09:10
GT/76 Gul - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 09:30
GT/76 lila - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 09:30
Hammarby IF BF Svart - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 09:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 09:30
Gustavsberg Svart - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 10:30
Djurgårdens IF Bandy Vit - GT/76 orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 10:30
Helenelunds IK Vit - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 10:30
GT/76 Blå - GT/76 lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 10:30
Helenelunds IK Svart - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 10:50
Djurgårdens IF Bandy Blå - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 10:50
Gustavsbergs IF BK Röd - Gustavsberg Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 10:50
Hammarby IF BF Vit - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 10:50
GT/76 orange - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 11:10
Gustavsbergs IF BK Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 29/1
kl. 11:10
Gustavsberg Svart - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 11:10
Djurgårdens IF Bandy Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 29/1
kl. 11:10
Helenelunds IK Vit - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 29/1
kl. 11:30
Hammarby IF BF Svart - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 29/1
kl. 11:30
GT/76 Gul - GT/76 orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
februari 2022
sön 20/2
kl. 12:30
GT/76 lila - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 12:30
GT/76 Blå - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 12:30
Djurgårdens IF Bandy Blå - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 12:30
Gustavsbergs IF BK Röd - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 12:50
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 12:50
Gustavsberg Svart - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 12:50
Djurgårdens IF Bandy Vit - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 12:50
Helenelunds IK Vit - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 13:10
GT/76 Gul - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 13:10
GT/76 orange - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 13:10
Hammarby IF BF Svart - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 13:10
GT/76 lila - Gustavsberg Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 13:30
GT/76 Blå - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 13:30
Helenelunds IK Svart - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 13:30
Djurgårdens IF Bandy Blå - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 13:30
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 13:50
Gustavsberg Svart - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 13:50
Djurgårdens IF Bandy Vit - GT/76 lila
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 13:50
Helenelunds IK Vit - GT/76 Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 13:50
GT/76 Gul - Helenelunds IK Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 14:10
GT/76 orange - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 14:10
Hammarby IF BF Vit - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 14:10
Gustavsbergs IF BK Vit - Gustavsberg Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 14:10
Hammarby IF BF Svart - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 14:30
GT/76 lila - Helenelunds IK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
sön 20/2
kl. 14:30
GT/76 Blå - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
sön 20/2
kl. 14:30
Helenelunds IK Svart - GT/76 orange
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
sön 20/2
kl. 14:30
Djurgårdens IF Bandy Blå - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 14:50
Helenelunds IK Svart - Gustavsberg Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
sön 20/2
kl. 14:50
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
mars 2022
sön 13/3
kl. 13:30
Djurgårdens IF Bandy Blå - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 13:30
Helenelunds IK Svart - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 13:30
GT/76 Blå - GT/76 orange
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 13:30
GT/76 lila - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 13:50
Hammarby IF BF Svart - Helenelunds IK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 13:50
Gustavsbergs IF BK Vit - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 13:50
Gustavsbergs IF BK Röd - Helenelunds IK Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 13:50
Hammarby IF BF Vit - GT/76 Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 14:10
GT/76 Gul - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 14:10
Helenelunds IK Vit - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 14:10
Helenelunds IK Svart - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 14:10
GT/76 orange - GT/76 lila
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 14:30
Djurgårdens IF Bandy Vit - Gustavsberg Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 14:30
GT/76 Blå - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 14:30
GT/76 lila - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 14:30
Hammarby IF BF Svart - GT/76 orange
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 15:30
Gustavsbergs IF BK Vit - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 15:30
Gustavsberg Svart - Helenelunds IK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 15:30
Djurgårdens IF Bandy Blå - GT/76 Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 15:30
Gustavsbergs IF BK Röd - GT/76 lila
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 15:50
Hammarby IF BF Vit - Hammarby IF BF Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 15:50
GT/76 orange - Gustavsbergs IF BK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 15:50
GT/76 Gul - Gustavsberg Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 15:50
Helenelunds IK Vit - Djurgårdens IF Bandy Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 16:10
GT/76 Blå - Helenelunds IK Svart
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 16:10
GT/76 lila - Djurgårdens IF Bandy Blå
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 16:10
Hammarby IF BF Svart - Gustavsbergs IF BK Röd
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 16:10
Djurgårdens IF Bandy Vit - GT/76 Gul
Arena:
Sollentunavallen Plan B34
sön 13/3
kl. 16:30
Gustavsbergs IF BK Vit - Hammarby IF BF Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B32
sön 13/3
kl. 16:30
Gustavsberg Svart - GT/76 orange
Arena:
Sollentunavallen Plan B31
sön 13/3
kl. 16:30
Helenelunds IK Svart - GT/76 lila
Arena:
Sollentunavallen Plan B33
sön 13/3
kl. 16:30
GT/76 Gul - Helenelunds IK Vit
Arena:
Sollentunavallen Plan B34

Turnering- och eventkalender

2021

1 – 3 oktober Svenska Cupen Herrar i Lidköping

14 – 16 oktober ExTe-Cupen i Ljusdal

16 – 17 oktober Svenska Cupen Dam slutspel i Västerås

16 – 17 oktober Svenska Cupen Junior slutspel i Lidköping

23 – 24 oktober Finalspel Super Cupen i Bandyallsvenskan i Katrineholm

3 – 5 december Landskamper i Skövde

26 december Annandagsbandy


2022

19 – 23 januari VM P19 i Katrineholm

19 – 23 januari VM P21 i Finland (Sverige deltar ej)

21 – 23 januari 4-nationersturnering Herrar i Nässjö (inställd)

24 – 26 mars VM P17 i Kemerovo, Ryssland

11 – 13 mars VM F17 i Lidköping

23 - 27 mars VM Dam i Åby

27 mars - 3 april VM Herr i Syktyvkar, Ryssland

18 – 19 mars SM-finaler i Junior- Dam- och Herrbandy i Uppsala

Oktober VM Herr i Irkutsk, Ryssland


Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer