2021
Ungdom 3 mot 3, Ungdom 3 mot 3 Grupp B

# Lag M V O F D P
1 GT/76 Röd 0 0 0 0 0-0 0
2 GT/76 Rosa 0 0 0 0 0-0 0
3 GT/76 Svart 0 0 0 0 0-0 0
4 GT/76 Vit 0 0 0 0 0-0 0
5 Gustavsberg Blå 0 0 0 0 0-0 0
6 Gustavsberg Grön 0 0 0 0 0-0 0
7 Gustavsbergs IF BK Gul 0 0 0 0 0-0 0
8 Hammarby IF BF Grå 0 0 0 0 0-0 0
9 Hammarby IF BF Grön 0 0 0 0 0-0 0
10 Hammarby IF BF Gul 0 0 0 0 0-0 0
11 Hammarby IF BF Rosa 0 0 0 0 0-0 0
12 SBBK Blå 0 0 0 0 0-0 0
13 SBBK Vit 0 0 0 0 0-0 0

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
december 2021
lör 18/12
kl. 08:00
SBBK Blå - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 08:00
Gustavsberg Blå - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 08:00
Hammarby IF BF Gul - SBBK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 08:00
GT/76 Röd - GT/76 Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 08:20
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 08:20
Gustavsbergs IF BK Gul - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 08:20
Gustavsberg Grön - SBBK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 08:20
Hammarby IF BF Rosa - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 08:40
SBBK Vit - Gustavsberg Blå
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 08:40
GT/76 Rosa - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 08:40
GT/76 Svart - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 08:40
GT/76 Vit - Gustavsberg Grön
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 09:00
SBBK Blå - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 09:00
Hammarby IF BF Grå - SBBK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 09:00
Gustavsberg Blå - GT/76 Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 09:00
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Röd
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 10:00
Gustavsbergs IF BK Gul - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 10:00
Gustavsberg Grön - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 10:00
Hammarby IF BF Rosa - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 10:00
SBBK Vit - SBBK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 10:20
GT/76 Rosa - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 10:20
GT/76 Röd - Gustavsberg Blå
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 10:20
Hammarby IF BF Grön - Gustavsberg Grön
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 10:20
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 10:40
GT/76 Vit - SBBK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 18/12
kl. 10:40
SBBK Blå - GT/76 Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 10:40
Hammarby IF BF Grå - GT/76 Röd
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 10:40
Gustavsberg Blå - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 11:00
Hammarby IF BF Rosa - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 18/12
kl. 11:00
SBBK Vit - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 18/12
kl. 11:00
GT/76 Röd - SBBK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 18/12
kl. 11:00
Hammarby IF BF Gul - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Spånga IP Plan B31
januari 2022
lör 22/1
kl. 08:30
Hammarby IF BF Rosa - GT/76 Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 08:30
SBBK Vit - GT/76 Rosa
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 08:30
GT/76 Svart - SBBK Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 08:30
Gustavsbergs IF BK Gul - Gustavsberg Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 08:50
Gustavsberg Grön - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 08:50
GT/76 Vit - GT/76 Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 08:50
GT/76 Röd - SBBK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 08:50
Hammarby IF BF Grön - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 09:10
SBBK Blå - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 09:10
Hammarby IF BF Grå - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 09:10
Gustavsberg Blå - Gustavsberg Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 09:10
Hammarby IF BF Gul - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 09:30
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 09:30
Gustavsbergs IF BK Gul - SBBK Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 09:30
Gustavsberg Grön - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 09:30
Hammarby IF BF Rosa - Gustavsberg Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 10:30
SBBK Vit - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 10:30
GT/76 Rosa - GT/76 Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 10:30
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 10:30
GT/76 Vit - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 10:50
SBBK Blå - Gustavsberg Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 10:50
Hammarby IF BF Grå - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 10:50
Gustavsberg Blå - SBBK Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 10:50
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Rosa
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 11:10
Gustavsbergs IF BK Gul - GT/76 Svart
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 11:10
Gustavsberg Grön - GT/76 Vit
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 11:10
GT/76 Rosa - Gustavsberg Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 11:10
GT/76 Röd - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
lör 22/1
kl. 11:30
Hammarby IF BF Rosa - SBBK Blå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B31
lör 22/1
kl. 11:30
SBBK Vit - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B32
lör 22/1
kl. 11:30
GT/76 Svart - Gustavsberg Grön
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B33
lör 22/1
kl. 11:30
Gustavsberg Blå - GT/76 Röd
Arena:
Gubbängens IP Stockholm Plan B34
februari 2022
lör 5/2
kl. 13:00
Gustavsbergs IF BK Gul - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 13:00
GT/76 Svart - GT/76 Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 13:00
GT/76 Vit - GT/76 Röd
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 13:00
Hammarby IF BF Grå - Gustavsberg Blå
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 13:20
Hammarby IF BF Rosa - Gustavsberg Grön
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 13:20
SBBK Vit - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 13:20
GT/76 Rosa - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 13:20
Gustavsberg Blå - SBBK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 13:40
Gustavsberg Grön - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 13:40
GT/76 Rosa - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 13:40
Hammarby IF BF Grön - SBBK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 13:40
SBBK Blå - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 13:40
GT/76 Röd - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 13:40
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 14:00
Hammarby IF BF Gul - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 14:00
GT/76 Röd - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 14:00
GT/76 Rosa - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 14:00
SBBK Vit - Gustavsberg Grön
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 14:20
Hammarby IF BF Grå - SBBK Blå
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 14:20
Gustavsberg Blå - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 14:40
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 14:40
GT/76 Svart - Gustavsberg Blå
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 14:40
Hammarby IF BF Grön - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 14:40
Gustavsbergs IF BK Gul - GT/76 Röd
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 15:00
Gustavsberg Grön - GT/76 Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 15:00
Hammarby IF BF Rosa - SBBK Vit
Arena:
Spånga IP Plan B32
lör 5/2
kl. 15:00
Gustavsberg Blå - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 15:00
Hammarby IF BF Gul - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 15:20
SBBK Blå - GT/76 Vit
Arena:
Spånga IP Plan B33
lör 5/2
kl. 15:20
Hammarby IF BF Grå - GT/76 Svart
Arena:
Spånga IP Plan B34
lör 5/2
kl. 15:20
GT/76 Röd - Gustavsberg Grön
Arena:
Spånga IP Plan B31
lör 5/2
kl. 15:20
GT/76 Rosa - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Spånga IP Plan B32
mars 2022
sön 6/3
kl. 13:15
Hammarby IF BF Grön - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 13:15
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 13:15
Hammarby IF BF Grå - GT/76 Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 13:15
Hammarby IF BF Gul - Gustavsberg Blå
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 13:35
SBBK Blå - SBBK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 13:35
Gustavsberg Grön - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 13:35
Hammarby IF BF Rosa - GT/76 Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 13:35
GT/76 Röd - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 13:55
SBBK Vit - GT/76 Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 13:55
GT/76 Rosa - SBBK Blå
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 13:55
Gustavsbergs IF BK Gul - Gustavsberg Grön
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 13:55
Hammarby IF BF Grön - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 14:15
GT/76 Svart - SBBK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 14:15
GT/76 Vit - GT/76 Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 14:15
SBBK Blå - GT/76 Röd
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 14:15
Hammarby IF BF Grå - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 15:15
Hammarby IF BF Rosa - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 15:15
SBBK Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 15:15
GT/76 Rosa - GT/76 Svart
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 15:15
GT/76 Röd - GT/76 Vit
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 15:35
Hammarby IF BF Gul - SBBK Blå
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 15:35
Gustavsberg Blå - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 15:35
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B34
sön 6/3
kl. 15:35
GT/76 Svart - GT/76 Röd
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 15:55
Gustavsberg Grön - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Ekvallen Plan B31
sön 6/3
kl. 15:55
Gustavsbergs IF BK Gul - SBBK Vit
Arena:
Ekvallen Plan B32
sön 6/3
kl. 15:55
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Ekvallen Plan B33
sön 6/3
kl. 15:55
SBBK Blå - Gustavsberg Blå
Arena:
Ekvallen Plan B34
lör 12/3
kl. 12:15
SBBK Blå - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 12:15
GT/76 Vit - Gustavsberg Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 12:15
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 12:15
Hammarby IF BF Grön - GT/76 Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 12:35
Gustavsbergs IF BK Gul - GT/76 Rosa
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 12:35
Gustavsberg Grön - SBBK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 12:35
Hammarby IF BF Grå - GT/76 Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 12:35
Gustavsberg Blå - GT/76 Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 12:55
GT/76 Röd - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 12:55
GT/76 Rosa - Gustavsberg Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 12:55
SBBK Vit - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 12:55
Hammarby IF BF Gul - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 13:15
GT/76 Vit - SBBK Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 13:15
GT/76 Svart - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 13:15
Hammarby IF BF Grön - Gustavsberg Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 13:15
Gustavsbergs IF BK Gul - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 14:15
Gustavsberg Grön - GT/76 Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 14:15
Hammarby IF BF Rosa - GT/76 Rosa
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 14:15
SBBK Blå - GT/76 Svart
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 14:15
Hammarby IF BF Grå - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 14:35
Gustavsberg Blå - Gustavsbergs IF BK Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 14:35
Hammarby IF BF Gul - Gustavsberg Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 14:35
GT/76 Röd - Hammarby IF BF Rosa
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 14:35
GT/76 Rosa - SBBK Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 14:55
GT/76 Svart - GT/76 Vit
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 14:55
Hammarby IF BF Grön - SBBK Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 14:55
Gustavsbergs IF BK Gul - Hammarby IF BF Grå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 14:55
Gustavsberg Grön - Gustavsberg Blå
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34
lör 12/3
kl. 15:15
Hammarby IF BF Rosa - Hammarby IF BF Gul
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B31
lör 12/3
kl. 15:15
SBBK Vit - GT/76 Röd
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B32
lör 12/3
kl. 15:15
GT/76 Vit - Hammarby IF BF Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B33
lör 12/3
kl. 15:15
Hammarby IF BF Grå - Gustavsberg Grön
Arena:
Zinkensdamms IP Plan B34

Turnering- och eventkalender

2021

1 – 3 oktober Svenska Cupen Herrar i Lidköping

14 – 16 oktober ExTe-Cupen i Ljusdal

16 – 17 oktober Svenska Cupen Dam slutspel i Västerås

16 – 17 oktober Svenska Cupen Junior slutspel i Lidköping

23 – 24 oktober Finalspel Super Cupen i Bandyallsvenskan i Katrineholm

3 – 5 december Landskamper i Skövde

26 december Annandagsbandy


2022

19 – 23 januari VM P19 i Katrineholm

19 – 23 januari VM P21 i Finland (Sverige deltar ej)

21 – 23 januari 4-nationersturnering Herrar i Nässjö (inställd)

24 – 26 mars VM P17 i Kemerovo, Ryssland

11 – 13 mars VM F17 i Lidköping

23 - 27 mars VM Dam i Åby

27 mars - 3 april VM Herr i Syktyvkar, Ryssland

18 – 19 mars SM-finaler i Junior- Dam- och Herrbandy i Uppsala

Oktober VM Herr i Irkutsk, Ryssland


Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer