2021
Division 1, Div 1 ��stra

# Lag M V O F D P
1 Gustavsbergs IF 20 19 0 1 222-64 38
2 GT/76 20 15 2 3 137-59 32
3 Helenelunds IK 20 14 2 4 119-61 30
4 SIF Norrtelje BF 20 13 2 5 157-73 28
5 Djurgården IF Bandy 20 12 0 8 102-73 24
6 Köpings IS 20 10 0 10 116-103 20
7 Mosseruds GF 20 7 2 11 85-111 16
8 Västerås Bandy 20 6 2 12 92-158 14
9 Örebro SK U 20 4 0 16 61-163 8
10 Uppsala BoIS 20 2 3 15 74-157 7
11 Spånga Bandy 20 1 1 18 45-188 3

Spelade matcher

Datum Lag 1 Resultat Lag 2
november 2021
sön 7/11
kl. 14:00
Mosseruds GF 4-5 Helenelunds IK
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Jonas Edström
Robert Malmström
Mikael Olsson
sön 7/11
kl. 14:00
GT/76 7-6 SIF Norrtelje BF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Oscar Hall
Håkan Birgerson
Klas Lundgren
sön 7/11
kl. 15:30
Uppsala BoIS 6-8 Västerås Bandy
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Håkan Brolin
Johan Hedell
Linus Rydell
sön 7/11
kl. 18:40
Djurgården IF Bandy 11-0 Örebro SK U
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Dennis Lisell
Håkan Andersen
Klas Lindqvist
sön 7/11
kl. 21:00
Spånga Bandy 1-17 Gustavsbergs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Martin Berglund
Tommy Åkesson
Anders Westman
lör 13/11
kl. 19:40
Gustavsbergs IF 11-6 SIF Norrtelje BF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Fredrik Johansson
Håkan Andersen
Daniel Käck
sön 14/11
kl. 14:00
Köpings IS 5-3 Djurgården IF Bandy
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Dennis Blom
Håkan Andersen
Linus Rydell
sön 14/11
kl. 15:00
Örebro SK U 5-3 Uppsala BoIS
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Håkan Birgerson
Petter Åhs
Anton Holmgren
sön 14/11
kl. 16:00
Mosseruds GF 4-3 GT/76
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Edvin Ludvigsson
William Granqvist
Klas Lundgren
sön 14/11
kl. 19:00
Västerås Bandy 5-10 Helenelunds IK
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Anders Westman
Elisabeth Englund
Johan Skog
Kent Eliasson
fre 19/11
kl. 19:00
Köpings IS 9-3 Örebro SK U
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Jonas Edström
Robert Malmström
Mikael Olsson
fre 19/11
kl. 19:30
Helenelunds IK 4-1 SIF Norrtelje BF
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Oscar Hall
Edvin Ludvigsson
Petter Åhs
fre 19/11
kl. 20:00
Uppsala BoIS 2-8 Djurgården IF Bandy
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Ida Salomonsson
Martin Berglund
Axel Eriksson
fre 19/11
kl. 20:30
Spånga Bandy 2-5 Västerås Bandy
Arena:
Spånga IP
Domare:
Martin Rinnbäck
Bo Andersson
Linus Rydell
fre 19/11
kl. 20:40
GT/76 1-6 Gustavsbergs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Robert Andersson
Håkan Andersen
Patrik Widmark
sön 21/11
kl. 12:40
Västerås Bandy 0-5 Djurgården IF Bandy
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Dennis Lisell
Linus Eriksson
Nicklas Sikström
sön 21/11
kl. 13:30
Helenelunds IK 5-1 Köpings IS
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Marcus Letalick
Jonatan Vejby
Petter Åhs
sön 21/11
kl. 14:30
Örebro SK U 2-7 GT/76
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Jonas Edström
Mikael Olsson
Robert Malmström
sön 21/11
kl. 16:00
SIF Norrtelje BF 5-4 Mosseruds GF
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Linus Rydell
Edvin Ludvigsson
Klas Lindqvist
Bo Andersson
sön 21/11
kl. 16:45
Uppsala BoIS 5-5 Spånga Bandy
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Håkan Brolin
Klas Lundgren
Christoffer Gille
sön 28/11
kl. 11:00
Västerås Bandy 3-21 Gustavsbergs IF
Arena:
Hakonplan Västerås
Domare:
Johan Skog
Anders Westman
Viktor Grahn
sön 28/11
kl. 13:15
Spånga Bandy 3-5 Örebro SK U
Arena:
Spånga IP
Domare:
Daniel Carlfjord
Tommy Åkesson
Robert Malmström
sön 28/11
kl. 14:30
Köpings IS 4-5 SIF Norrtelje BF
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Håkan Brolin
Vidar Wicklund
Oscar Hall
sön 28/11
kl. 17:00
GT/76 9-3 Uppsala BoIS
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Pavel Silinski
Johan Hedell
Mattias Storgärds
december 2021
sön 5/12
kl. 12:40
Västerås Bandy 0-8 GT/76
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Robert Andersson
Petter Åhs
Jonas Rinnbäck
sön 5/12
kl. 13:15
Spånga Bandy 2-6 Mosseruds GF
Arena:
Spånga IP
Domare:
Jonas Edström
Oscar Haraldsson
Markus Järvenpää
sön 5/12
kl. 16:00
SIF Norrtelje BF 8-5 Gustavsbergs IF
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Håkan Brolin
Jonatan Vejby
Matviy Khotyaintsev
sön 5/12
kl. 17:00
Djurgården IF Bandy 5-3 Helenelunds IK
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Mattias Storgärds
Martin Berglund
Anders Westman
sön 5/12
kl. 18:15
Uppsala BoIS 5-7 Köpings IS
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Dennis Blom
Linus Eriksson
Patrik Widmark
ons 8/12
kl. 19:30
Gustavsbergs IF 6-2 Djurgården IF Bandy
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Victor Björling
Ida Salomonsson
Håkan Birgerson
Jonas Rinnbäck
tors 9/12
kl. 19:00
Mosseruds GF 8-1 Örebro SK U
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
William Granqvist
Tomas Ljung
Ola Fredriksson
fre 10/12
kl. 19:00
Västerås Bandy 9-4 Köpings IS
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Håkan Andersen
Bo Andersson
Oscar Hall
fre 10/12
kl. 19:30
Helenelunds IK 11-1 Spånga Bandy
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Martin Berglund
Johan Hedell
Robert Andersson
fre 10/12
kl. 20:00
Uppsala BoIS 2-10 SIF Norrtelje BF
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Håkan Brolin
Marcus Letalick
Jörgen Wingstedt
sön 12/12
kl. 13:15
Mosseruds GF 2-2 SIF Norrtelje BF
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
William Granqvist
Robert Malmström
Mikael Olsson
sön 12/12
kl. 13:15
Spånga Bandy 2-3 Uppsala BoIS
Arena:
Spånga IP
Domare:
Tommy Åkesson
Marcus Letalick
Bo Andersson
sön 12/12
kl. 14:00
Köpings IS 6-7 Gustavsbergs IF
Arena:
Kristinelund
Domare:
Daniel Carlfjord
Oscar Hall
Jonatan Vejby
sön 12/12
kl. 14:30
Örebro SK U 2-5 Helenelunds IK
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Ida Salomonsson
Johan Hedell
Mikael Johansson
sön 12/12
kl. 16:00
GT/76 4-2 Djurgården IF Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Robert Andersson
Håkan Andersen
Victor Björling
lör 18/12
kl. 13:00
Uppsala BoIS 4-8 Mosseruds GF
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Dennis Lisell
Johan Hedell
Peter Hampus
sön 19/12
kl. 13:30
Helenelunds IK 9-0 Örebro SK U
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Håkan Brolin
Jonatan Vejby
Axel Eriksson
sön 19/12
kl. 14:00
GT/76 11-1 Västerås Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Jörgen Wingstedt
Johan Skog
Tommy Åkesson
sön 19/12
kl. 16:00
SIF Norrtelje BF 4-1 Spånga Bandy
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Isak Edenberg
Dennis Lisell
Linus Rydell
sön 26/12
kl. 13:15
Köpings IS 12-3 Spånga Bandy
Arena:
Kristinelund
Domare:
Robert Malmström
Jonas Edström
Martin Berglund
sön 26/12
kl. 13:30
SIF Norrtelje BF 18-2 Örebro SK U
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Daniel Käck
Tommy Åkesson
Viggo Fridolf
sön 26/12
kl. 13:30
Helenelunds IK 3-3 GT/76
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Peter Hampus
Anders Westman
Marcus Letalick
sön 26/12
kl. 17:00
Djurgården IF Bandy 7-6 Västerås Bandy
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Anders Westman
Erik Ryrfeldt
Vincent Howard
fre 31/12
kl. 13:15
Gustavsbergs IF 4-3 GT/76
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Jörgen Wingstedt
Jonas Edström
Bosse Fasth
Kent Eliasson
Hanna Hansson
januari 2022
sön 2/1
kl. 12:00
Västerås Bandy 7-7 Mosseruds GF
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Petter Åhs
Linus Eriksson
Anders Westman
sön 2/1
kl. 13:30
Helenelunds IK 11-3 Uppsala BoIS
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Daniel Käck
Håkan Birgerson
Klas Lindqvist
sön 2/1
kl. 18:30
Örebro SK U 5-6 Spånga Bandy
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Ulf Salomonsson
Ola Fredriksson
Jörgen Wingstedt
tors 6/1
kl. 13:15
Gustavsbergs IF 17-3 Uppsala BoIS
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Johan Skog
Martin Berglund
Jonatan Jonsson
Robert Malmström
tors 6/1
kl. 13:15
Spånga Bandy 1-15 SIF Norrtelje BF
Arena:
Spånga IP
Domare:
Oscar Hall
Matviy Khotyaintsev
Bo Andersson
Håkan Birgerson
tors 6/1
kl. 19:00
Djurgården IF Bandy 9-0 Mosseruds GF
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Dennis Lisell
Oscar Haraldsson
Jonas Rinnbäck
sön 9/1
kl. 16:00
Mosseruds GF 7-5 Köpings IS
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Viktor Nilsson
Mikael Olsson
Mikael Johansson
sön 9/1
kl. 17:20
Västerås Bandy 7-2 Spånga Bandy
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Dennis Blom
William Granqvist
Håkan Birgerson
Ola Fredriksson
sön 9/1
kl. 19:00
Uppsala BoIS 2-13 Gustavsbergs IF
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Jonatan Vejby
Marcus Letalick
Oscar Hall
Bosse Fasth
fre 14/1
kl. 19:00
Djurgården IF Bandy 0-5 Köpings IS
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Robert Andersson
Mattias Storgärds
Håkan Birgerson
Viggo Fridolf
Bosse Fasth
sön 16/1
kl. 13:30
Helenelunds IK 4-1 Mosseruds GF
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Dennis Lisell
Martin Berglund
Oscar Haraldsson
Håkan Birgerson
sön 16/1
kl. 15:00
Örebro SK U 1-20 Gustavsbergs IF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Daniel Käck
William Granqvist
Håkan Nora Johansson
sön 16/1
kl. 16:00
SIF Norrtelje BF 2-2 GT/76
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Daniel Carlfjord
Johan Hedell
Bosse Fasth
Peter Hampus
sön 16/1
kl. 17:20
Västerås Bandy 6-6 Uppsala BoIS
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Anders Westman
Viggo Fridolf
Jonathan Lööf
Kent Eliasson
sön 16/1
kl. 17:30
Djurgården IF Bandy 8-0 Spånga Bandy
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Robert Andersson
Tommy Åkesson
Ida Salomonsson
tors 20/1
kl. 20:00
SIF Norrtelje BF 3-4 Helenelunds IK
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Mattias Storgärds
Daniel Käck
Petter Åhs
Håkan Birgerson
sön 23/1
kl. 13:15
Mosseruds GF 6-5 Västerås Bandy
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Viktor Nilsson
Håkan Birgerson
Håkan Birgerson
Ulf Salomonsson
sön 23/1
kl. 16:00
GT/76 4-3 Köpings IS
Arena:
Gubbängens IP Stockholm
Domare:
Daniel Käck
Bosse Fasth
Viggo Fridolf
Mattias Hedvik
ons 26/1
kl. 19:30
Gustavsbergs IF 6-3 Köpings IS
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Johan Hedell
Peter Hampus
Ida Salomonsson
tors 27/1
kl. 20:45
Spånga Bandy 4-12 GT/76
Arena:
Spånga IP
Domare:
Matviy Khotyaintsev
Johan Skog
Edvin Ludvigsson
Bosse Fasth
fre 28/1
kl. 19:00
Köpings IS 7-3 Mosseruds GF
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Håkan Brolin
Jonas Edström
Marcus Letalick
fre 28/1
kl. 19:00
Örebro SK U 4-6 Västerås Bandy
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Oscar Hall
Matviy Khotyaintsev
Jonathan Lööf
fre 28/1
kl. 19:30
Helenelunds IK 5-1 Djurgården IF Bandy
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Edvin Ludvigsson
Håkan Birgerson
Johan Hedell
Samuel Karlsson
fre 28/1
kl. 20:00
SIF Norrtelje BF 15-7 Uppsala BoIS
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Axel Eriksson
Anders Westman
Klas Lindqvist
lör 29/1
kl. 13:15
Mosseruds GF 12-3 Spånga Bandy
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Håkan Nora Johansson
Mikael Johansson
Ulf Salomonsson
sön 30/1
kl. 17:00
Djurgården IF Bandy 4-8 SIF Norrtelje BF
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Håkan Andersen
Mattias Storgärds
Anders Westman
sön 30/1
kl. 18:30
Uppsala BoIS 3-8 GT/76
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Klas Lundgren
Edvin Ludvigsson
Jonatan Vejby
februari 2022
sön 6/2
kl. 13:30
Helenelunds IK 4-7 Gustavsbergs IF
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Håkan Nora Johansson
Markus Järvenpää
Petter Åhs
Klas Lindqvist
sön 6/2
kl. 14:00
GT/76 15-1 Spånga Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Victor Björling
Linus Eriksson
Urban Bendtz
Robert Malmström
sön 6/2
kl. 17:00
Djurgården IF Bandy 8-2 Uppsala BoIS
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Edvin Ludvigsson
Samuel Karlsson
Peter Hampus
sön 6/2
kl. 17:10
Västerås Bandy 6-4 Örebro SK U
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Viggo Fridolf
Tommy Åkesson
Peter Persson
tis 8/2
kl. 20:00
Gustavsbergs IF 8-3 Helenelunds IK
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Edvin Ludvigsson
Patrik Widmark
Victor Björling
Håkan Birgerson
tis 8/2
kl. 20:00
Örebro SK U 3-8 Köpings IS
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Jonatan Vejby
Robert Malmström
Håkan Nora Johansson
fre 11/2
kl. 20:00
Köpings IS 3-11 Helenelunds IK
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Anders Westman
Petter Åhs
Johan Hedell
fre 11/2
kl. 20:00
SIF Norrtelje BF 14-3 Västerås Bandy
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Oscar Hall
Klas Lundgren
Linus Rydell
lör 12/2
kl. 11:45
Uppsala BoIS 4-6 Örebro SK U
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Robert Malmström
Jonas Edström
Johan Frisk
lör 12/2
kl. 14:15
Mosseruds GF 0-12 Gustavsbergs IF
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Robert Andersson
Johan Skog
Petter Åhs
sön 13/2
kl. 13:15
Spånga Bandy 1-7 Helenelunds IK
Arena:
Spånga IP
Domare:
Oscar Hall
Johan Frisk
Jonathan Lööf
sön 13/2
kl. 14:00
Gustavsbergs IF 10-6 Örebro SK U
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Daniel Carlfjord
Linus Eriksson
Mattias Hedvik
sön 13/2
kl. 14:00
Köpings IS 5-4 Uppsala BoIS
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Daniel Käck
Jonas Edström
Viggo Fridolf
sön 13/2
kl. 19:00
SIF Norrtelje BF 3-4 Djurgården IF Bandy
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Dennis Lisell
Jonas Rinnbäck
Johan Hedell
sön 13/2
kl. 19:20
GT/76 6-4 Mosseruds GF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Matviy Khotyaintsev
Jonatan Vejby
Anders Westman
ons 16/2
kl. 20:00
Gustavsbergs IF 21-1 Spånga Bandy
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Anders Westman
Håkan Andersen
Peter Hampus
fre 18/2
kl. 19:00
Djurgården IF Bandy 4-6 GT/76
Arena:
Östermalms IP
Domare:
Daniel Carlfjord
Patrik Widmark
Victor Björling
fre 18/2
kl. 19:00
Örebro SK U 8-2 Mosseruds GF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Dennis Blom
Mikael Olsson
William Granqvist
fre 18/2
kl. 19:00
Köpings IS 9-4 Västerås Bandy
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Dennis Lisell
Håkan Andersen
Robert Malmström
fre 18/2
kl. 20:00
Uppsala BoIS 3-3 Helenelunds IK
Arena:
Recoverhallen Uppsala
Domare:
Ola Fredriksson
Ulf Salomonsson
Klas Lindqvist
Håkan Birgerson
sön 20/2
kl. 13:30
Helenelunds IK 11-3 Västerås Bandy
Arena:
Sollentunavallen
Domare:
Håkan Brolin
Klas Lundgren
Bo Andersson
sön 20/2
kl. 14:00
Gustavsbergs IF 13-2 Mosseruds GF
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Linus Eriksson
Daniel Carlfjord
Mattias Storgärds
sön 20/2
kl. 14:00
Köpings IS 5-11 GT/76
Arena:
Isstadion Eskilstuna
Domare:
Anders Westman
Petter Åhs
Victor Björling
sön 20/2
kl. 15:00
Örebro SK U 1-11 SIF Norrtelje BF
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Mikael Olsson
Dennis Blom
Jonathan Lööf
sön 20/2
kl. 18:40
Spånga Bandy 4-6 Djurgården IF Bandy
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Mattias Hedvik
Peter Persson
Bo Andersson
tis 22/2
kl. 20:00
Gustavsbergs IF 8-6 Västerås Bandy
Arena:
Ekvallen Gustavsberg
Domare:
Peter Persson
Linus Rydell
Håkan Birgerson
fre 25/2
kl. 19:30
SIF Norrtelje BF 8-3 Köpings IS
Arena:
Norrtälje IP
Domare:
Edvin Ludvigsson
Marcus Letalick
Klas Lindqvist
fre 25/2
kl. 20:00
Örebro SK U 2-6 Djurgården IF Bandy
Arena:
Behrn Arena Örebro
Domare:
Jonas Edström
Mikael Olsson
Anders Westman
lör 26/2
kl. 14:20
Mosseruds GF 2-6 Djurgården IF Bandy
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Ola Fredriksson
Håkan Nora Johansson
Ulf Salomonsson
lör 26/2
kl. 18:00
GT/76 11-1 Örebro SK U
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Isak Edenberg
Marcus Letalick
Peter Hampus
sön 27/2
kl. 13:15
Mosseruds GF 3-4 Uppsala BoIS
Arena:
Tingvalla Karlstad
Domare:
Anders Westman
Håkan Andersen
Peter Hampus
sön 27/2
kl. 14:00
GT/76 6-1 Helenelunds IK
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Peter Persson
Håkan Birgerson
Jonas Rinnbäck
Mattias Storgärds
Bosse Fasth
sön 27/2
kl. 16:00
Spånga Bandy 2-12 Köpings IS
Arena:
Spånga IP
Domare:
Isak Edenberg
Urban Bendtz
Tommy Åkesson
Robert Andersson
sön 27/2
kl. 17:10
Västerås Bandy 2-13 SIF Norrtelje BF
Arena:
ABB Arena Västerås
Domare:
Oscar Hall
Matviy Khotyaintsev
Samuel Karlsson
sön 27/2
kl. 21:00
Djurgården IF Bandy 3-10 Gustavsbergs IF
Arena:
Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Domare:
Johan Hedell
Victor Björling
Håkan Birgerson

Turnering- och eventkalender

2022

Augusti

27–28 augusti Bandyforum Elit 2022 - Elittränarträff dam och herr

September

8–9 september, landslagssamling för U21 Herr och herrlandslaget, Uppsala

9–11 september, landslagssamling för F17, U21 Dam och damlandslaget, Rättvik

30 sept–2 oktober Svenska Cupen Herr, Lidköping

Oktober

8–9 oktober, Svenska Cupen Ungdom Omgång 1 (Edsbyn, Sandviken, Stockholm, Nässjö)

14–16 oktober, Trenationsturnering, Nässjö, Sverige

15–16 oktober, Svenska Cupen Dam slutspel, Sandviken

15–16 oktober, Svenska Cupen Junior slutspel, Edsbyn

22–23 oktober, Supercupen slutspel, Karlstad

29–30 oktober, Svenska Cupen Ungdom Omgång 2 (Edsbyn, Stockholm, Vänersborg, Vetlanda)

November

December

26–28 december Mini World Cup, Vetlanda

Januari 2023

20–21 januari, Trenationsturnering, Finland

Fler datum kommer snart...






Om SM-finalerna 2022

#älskabandy

Välkommen till bandyfamiljen! Följ Svenska Bandyförbundet på sociala medier.
Facebook Instagram

Sponsorer